Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "Dagi"csajokra buknak a pasik?

A "Dagi"csajokra buknak a pasik?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem,hogy 80%-ban a duci lányoknak,kimondottan jóképű férjük,barátjuk van,vajon mi lehet az oka?
2009. okt. 16. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
van mit fogni
2009. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
a kérdés hülyeség. Mintha azt kérdeznéd meg,hogy "az emberek szeretik a kakaót?" Van aki szereti van aki nem. Emberfüggő. A Jóképű is relatív, kinek mi a jóképű, szal nem sok értelme van a kérdésnek így.
2009. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert jó kedélyűek, nem a sulyukkal vannak elfoglalva, vidámak és kiegyensulyozottak! Legalább is én ugy látom! Aki elfogadja őnmagát azt a társadalom is elfogadja, s olyannak látják, amilyennek ő szeretné hogy lássák! S végül nem az lesz a fontos hogy hány kiló, hanem a kisugárzása, egyénisége!
2009. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
"Duci" lány vagyok...azt tudom mondani, hogy a férfiak nagy része (kb. 70-80%-a) soha nem lenne kövér lánnyal, de a többiek meg épp ezt kedvelik. A férjem ilyen alkatú lányokat szeret, pedig ő nem kövér, de szerintem ez elég ritka dolog. Egyébként attól, hogy valaki duci, még lehet jó ember, ezért egy komoly férfi házasság céljából nemcsak ezt a szempontot fogja nézni...szóval vagy azért vannak ilyen párok, mert a férfinek ez jön be kifejezetten vagy azért, mert a férfi ilyennek fogadta el, mivel amúgy egy kivételes személyiséget ismert meg benne. Mondjuk a duciság sem mindegy, hogy milyen mértékű és kin hogy látszik. Nálad mi számít ducinak? Mert én nem nagyon látok 80 kilós pasikat 120 kilós nőkkel...
2009. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy veszem észre, igen! KOrábban teltebb voltam, 164 centihez 65 kiló (tudom, ez még az alsó kategória a teltségben, na de akkor is), és egy betegség miatt (nem fejtem ki, de ne irigykedjetek) lefogytam 55-58 kilóra, és most ott vagyok, hogy akik a soványakat szeretik, azoknak nem vagyok elég sovány, akik a telteket, azoknak nem vagyok elég telt. :S A nagyon elhízottakat annyira nem kedvelik - bár erre is tudok két ellenpéldát is! - de (rosszindulat nélkül mondom) a nagyhátsójú csajokat, akiknek azért van derejuk is, igen!
2009. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a fő kérdésre is válaszoljak: nem, szerintem a nagy átlag az átlagos, ideális súlyú lányokra bukik, csak van pár pasi, akiknek ez jön be, de ez nem a többség. Ez a tapasztalatom. De amúgy hogy merült fel benned ez a kérdés?
2009. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Találtam a neten, egy olyan oldalt,ahol duci csajok vannak a férjeikkel.
2009. okt. 16. 14:28
 8/9 A kérdező kommentje:
NEM SZEX OLDAL!!
2009. okt. 16. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
link? :)
2009. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!