Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 13 éves lány hogyan lehet...

Egy 13 éves lány hogyan lehet igényes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de azért azt elmondanám hogy novemberben leszek 14:D
2011. júl. 20. 21:32
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem az a nivea annyira nem jó, vagyis biztos bőrfüggő...de én nem vagyok különösebben érzékeny semmire, ettől viszont ragyásodtam :D

először szerintem csak egy terméket vegyél, aztán meglátod :D

2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hot_kiss ***** válasza:

Először mindenképp csak egy terméket vegyél, hogy egyáltalán az neked jó-e, mert kárba menne az összes ha nem.

Úgy lehet igényes, hogy fürdik naponta, hajat mos - igény szerint, ápolja a körmeit, a bőrét.

Egy enyhe smink.. hát. 13 éves korban tényleg csak szempillaspirál max. egy halványan színezett ajakápoló.


17/L

2011. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jók a Nivea Visage Young termékek, én is azt használok.

Nem kell rögtön megvenni az összeset, nekem tonikom, van és az a ceruza, ami leszárítja a pattanásokat.

Arcradír heti 1x , St. Ives, barackos (dm-ben lehet kapni).

Stzerintem ennyi idősen nyugodtan lehet körmöt fesnei, ízlésesen. Persze csak akkor néz ki jól, ha rendezett, szép tiszta a körmöd. Én nagyon szeretem a rózsaszín árnyalatokat, és a francia manikűrt. Néha csak átlátszó és virágos körömmatrica. :)

Mindennap moss fogat reggel és este, fürdödj naponta!

Én heti kétszer mosok hajat, szerdán és vasárnap. Hogy ne legyen zsíros a hajam, ezt használom: Stella Herba Vita hajszesz-zsíros hajra.


Remélem, segítettem!

13/L

2011. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lemaradt:


Sminkelni nem nagyon szoktam magam, csak korrektor+labello/szájfény.

2011. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 DoDó-kicsi válasza:

Én 12 vagyok, anyukám kozmetikus , és a Belico termékcsaláddal dolgozik. Pár dolgot itthonra is vesz. Nem a legolcsóbb, de 100%-ig természetes dolgokból van és sokkal jobb , mint pl. ezek a niveás cuccok. Itt egy oldal, ahol rendelhetsz: ( de csak is a te bőrödre valót! ) [link] és mivel anya kozmetikus, neki olcsóbb, de tényleg ha egy kicsit spórolsz, simán megéri, mert egyszerre nem kell belőle sok :D

Remélem segítettem :D

2015. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 DoDó-kicsi válasza:
Előző vagyok, bocsi, mégsem tudsz rendelni, csak ilyen termékcsaláddal dolgozó kozemtikusnál lehet megrendelni otthoni használatra , azt hiszem
2015. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!