Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bejön a rajzolt vagy tetovált...

Bejön a rajzolt vagy tetovált szemöldök?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kb 2 éve rajzolom a szemöldököm,a férfiak megbolondulnak érte,de a barátnőimnek nem tetszik...Szemöldök megnövesztésén gondolkozok,mi a véleményetek róla? 17/L
2011. aug. 2. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Ocsmányul néz ki, és természetellenes. Nem tom melyik pasinak jön be, de az se lehet normális.

18/F

2011. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
A hányinger kerülget tőle. Fujjj
2011. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem szép.
2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
67%
rajzolt szemöldök után ne növessz mert úgy fog kinézni mint egy erdő.. tapasztalat
2011. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
92%

Én személy szerint undorítónak találom..

Hát igen, a növesztéssel az a gond, hogy egyessével fognak kinőni a szálak, és nagyon ronda lesz..

De olvastam én bizonyos szemöldök beültetésről, 10 000 ből megúszod, és gyönyörű szemöldököd lesz!:)


Sok sikert!

15L

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

A rajzolt szemöldök bűnronda.

üdv

18/F

2011. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

A rajzolt és a "teli" tetovált is egyformán ocsmány, és nem tudom, milyen pasik vannak odáig érte, az összes férfi ismerősöm szerint undorító. A szálas technikával tetovált szemöldök még oké, az természetesebbnek hat.


22L

2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

hallottam már, hoyg egy férfi megbolondul egy szép szemért...jó mellekért...hosszú hajért. de hogy rajzolt szemöldökért...:D ezt még soha:D

szerintem amúgy nagyon csúnya.

2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Eddig akárhány pasival találkoztam mind azt mondta,hogy undorítónak találják a tetovált szemöldököt...Igen,ha nagyon világos persze fesd,de ne úgy,hogy az a természetes színétől nagyon elüssön! Van egy csaj ismerősöm aki kb. a fél fejére szemöldököt rajzolt(nem szó szerint persze) jó feketével, hát egyrészt kiröhögtük mert tényleg röhejes volt xD Aztán egyszer megláttuk festett szemöldök nélük:D Hát az is elég rémisztő volt,kb 2 centi az egész és szinte fehér...Szóval okosan....
2011. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes férfiak lehetnek feléd, hogy megbolondulnak érte. Azt, hogy attól bolondulnak meg, azt még érteném, de ííígy...

Amúgy szerintem sem szép egyáltalán.

2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!