Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bejön a rajzolt vagy tetovált...

Bejön a rajzolt vagy tetovált szemöldök?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kb 2 éve rajzolom a szemöldököm,a férfiak megbolondulnak érte,de a barátnőimnek nem tetszik...Szemöldök megnövesztésén gondolkozok,mi a véleményetek róla? 17/L
2011. aug. 2. 13:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha mindenki tudni szeretné,átlagos a barátom sőt a baráti köröm is,de nem ezvolt a lényeg:) Minden esetre köszönöm az öszinte válaszokat.Amugy meg festett fekete hajam van és vékonyan barnára rajzolom,nemrossz csakmár unom mindennap rajzolni.:S
2011. aug. 2. 16:15
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2011. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
bejön, de ki is megy ;)
2011. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

osztálytársamnak ilyen kozmetikai tetoválással volt tetoválás szemöldöke

ő akkor volt 10 vagy 11 éves

szerintem k.rvás és undorító

13L

2011. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

10-11 évesnek tetovált szemöldök? :O Azigen


Különben csúnya szerintem. De hogy érted, hogy a férfiak megbolondulnak érte? "Úristen, gyönyörű szemöldököd van! Meghívhatlak egy italra?" :)

2011. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Neeeem :)),Egyszerüen megy az arcomhoz,meg a hajamhoz és ez még különlegesebbé tesz..:)
2011. aug. 4. 14:32
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nem biztos hogy a szemöldököd miatt randiznak veled... :D
2011. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
azért a tetovált szemöldökökön belül, hatalmas különbségek vannak! meg lehet csinálni ízlésesen és iszonyat taszítóan is. az ízléses viszonyt pont az a fajta, amiről nem ordít, hogy tetoválva van. amiről nagyon látszik, hogy "mű" maximum ilyen dark, vagy goth stílusban néz ki jól.
2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem se tetszik. Engem mindenki (nem csak a pasik, hanem úgy általában), hogy természetes vagyok, nincsenek sehol tetkóim és csak alkalmakkor sminkelek akkor is éppenhogy.

Én úgy gondolom, hogy a pasiknak legfőképp az ápoltság és a természetesség jön be. természetes szemöldök, természetes arcszín. Az, hogy van a hajamban melír vagy néha világosítom, vagy sötétítem a színét nem változtat a természetességen.

22/N

2011. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kihányom a belem tőle! fúj!
2012. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!