Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó kérdés, vélemény?

Alapozó kérdés, vélemény?

Figyelt kérdés
Régóta keresek jó alapozót, nektek mi vált be? Javasolták a Vichy-t, nekem nem jött be, MAC se, talán még az Astor, de az se volt az igazi. Egyik sem látszik meg már 2 óra múlva se. Átlagos a bőröm, T-vonalon zsírosabb, olajos alapú alapozók nem nagyon jönnek be, bár szinte mind ilyen. Kicsit heges egy-két helyen, alig látszik, de jó lenne, ha alapozóval abszolút nem. Szóval, ti mit használtok?
2011. aug. 9. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
make-up por állagú alapozó nekem bevált és olcsó is...
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A MAC-nek jónak kell lennie, de lehet nem az a megfelelő, amit választottál. Önmagában a márka semmit nem jelent, azon belül a pontos alapozó alapján könnyebb lenne segíteni. Ha bemész a Mac-be, kérj mintát abból, amit előtte kinéztél a neten, de Douglasben ugyanígy megteheted. Kis üvegbe nyomnak ki a teszterből, ez telejesen higiénikus és otthon kipróbálhatod, ha nem szeretnéd, hogy ott tegyék fel neked.
2011. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MAC alapozóból valóban elképzelhető, hogy nem jót választottam. A termékmintákról még nem hallottam, legközelebb megnézem:-) Köszi.
2011. aug. 9. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Clinique márkájút használok, nagyon bőrbarát, gyönyörűen fed, mind az alapozó és a púder is. 5-6 ezer forint, de én már vagy 5 hónapja használom ugyanazt a tubust, és még mindig nem fogyott ki:) Én imádom:)
2011. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a Váci utcai MAC-be kéne bemenned, állítólag ott a legkedvesebbek az eladók, tudnak majd neked segíteni
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként a bourjois-t tudnám ajánlani, müllerben és dauglasban vehető meg, de az sem jobb sztem, mint a mac
2011. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!