Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Enem fognak furcsán nézni...

Enem fognak furcsán nézni rám? (lENT)

Figyelt kérdés
eddig nemnagyon sminkeltem magam, csak ritkán nagyon ritkán.szeptembertől szeretném alapoznozni az arcomat és festeni a szememet de csak szemceruza. emiatt a többiek nemfonak furcsán nézni rám? l.18 budapest
2011. aug. 11. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
biztosan meglepődnek majd,de nem baj
2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az alapozást rendesen megtudod csinálni, akkor azzal nem lesz semmi baj. Lehet, hogy észre se fogják venni és természetesnek látszhat az arcod. De az alapozás sok odafigyelést is igényel, mert ha utána foltos lesz az arcod, vagy nem lesz mindenhol egyszínű, azzal viszont már nagyon eltudod rontani az egészet.

A szemceruzát is csak szolidan használd.Ha jól sikerül megcsinálni, észrevehető pozitív változás lesz arcodon. Szerintem kiemeli a szemeket :)

Ha úgy döntesz, hogy más "területen" is sminkelsz, mindig próbáld úgy, hogy a lehető legtermészetesebben hasson, de mégis lehessen látni a "változást".

Az,hogy a többiek furán néznek-e majd rád, mind a korodtól, mind attól függ, hogy hogy csinálod meg a sminkedet.

2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkét válaszolónak.

utolsó válaszoló: hogyan alapozzam az arcomat úgy hogy természetesen hasson az egész és a szemeimet hogyan szemceruzázzamki? :)

2011. aug. 11. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

nézd meg a videóit,tuti segíteni fog...

http://www.youtube.com/watch?v=ouyKsl-JyGc&feature=related

2011. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak alapozót ne, ha bőrhibáid vannak akkor korrektort használj rá. az alapozótól csak rosszabb lesz a helyzet. ha nincs bőrhibád akkor meg felesleges.

a szemceruza szerintem senkit nem fog meglepni, nem olyan nagy dolog.

2011. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!