Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon sminkeltem, de úgy érzem, közel 20 évesen ideje elkezdeni. Szeretnék egy olyan könyvet, ami megtanítana sminkelni az alapoktól kezdve. Tudtok ilyet ajánlani? A könyvesboltokban túl nagy a választék, és nem tudom, melyiket lenne érdemes beszerezni :)
2011. aug. 19. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha neten nézel blogokat, videókat, sokkal jobban jársz, mint egy könyvvel! :]


dorkasminkel.blogspot.com

suzythemakeupmaniac.blogspot.com

meggyeslepenyleso.blogspot.com


Meg youtube!

2011. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 habibi ***** válasza:
100%
az első válaszadónak igaza van teljes mértékben, mert én régebben vettem egy sminkelős könyvet, de az nem volt jó, csak leírás volt benne és képek. A videókon látod, hogyan viszi fel a festéket, a szemtussal hogyan kell kihúzni a szemet, a kezét hogyan használja, tehát azok hasznosabbak mint a könyv.
2011. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értesz angolul, ajánlom youtubeon michelle phan csatornáját:)
2011. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!