Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkot...

Milyen színű körömlakkot használsz? (= körömlakk vagy műköröm? Szrinted melyik jobb?

Figyelt kérdés
a kilakkozott köröm mindenkinek jól áll? (lányoknál..) mármint na értitek.. =D
2011. jún. 4. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én a saját körmömet használom :D . Most éppen átlátszó csillámló körömlakkal kentem be. Szerintem mindenkinek jól áll a körömlakk csak jól válassza meg a színt .
2011. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

én a rózsaszín árnyalatú körömlakkokat szeretem a legjobban.Én olyan színt szeretek választani ami szinte az összes ruhámmal harmonizál,mivel főleg pink ruháim vannak így a rózsaszín színt is szívesen hordom a körmömöm.És hidd el egyáltalán nem sok mert a halványabb rózsaszín nem annyira kirívó de mégis mutatós.Nem szeretem ha a körmöm nagyon "feltünő"

De ha nincs kedvem a rózsaszínhez vagy netán beszáradt elfogyott mint például most akkor olyan csillogós szürkés barnás színt kenek fel.Szóval én inkább a halványabb színű lakkokat használom

2.tetszik a műköröm de nekem gyorsan nő a körmöm és nekem nincs arra pénzem hoyg 2-3 hetente megcsináltassam.A körmöm erős így meg tudom növeszteni hosszúra és amikor kifestem franciásra akkor úgy néz ki mintha műkörmöm lenne.DE rájöttem hogy nehezebben megy néhány dolog ha hosszú a körmöm.Szóval most teljesen le van vágva és így lakkozom.DE szerintem a műköröm jobb mert tartósabb és erősebb viszont drágább.

A kilakozott köröm annak áll jól akinek szépen formára van reszelve a körme és nyilván nincs lepattogva róla a lakk.A szín megválasztása is nagyon fontos!

2011. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy tíz éves kislányon igen bizarrul tud mutatni, erre azt mondom, ha anyád megengedi, akkor OK, ha lakkozod.

Maga a színes köröm mindenkin jól mutat, de itt is figyelni kell, melyik színt választod, mert az nem mindegy.

Úgy csinálom, hogy megfogom az üveget, és hozzáillesztem a kezemhez. Ha megy a bőröm színéhez, akkor jöhet.

Arra kell figyelni még, hogy menjen a ruhához, mint minden kiegészítő, és gáz, ha lepattog, kopott, maszatos és igénytelen.


A műköröm felesleges. Főleg annak, akinek amúgy is szép a körme, mint pl. nekem. :D

A 6 centis hegyes, 12 színű, elvadult mintás műkarmok meg kifejezetten igénytelenek és közönségesek.

Nagy hátránya még, hogy ha megtetszik a szalonban egy minta, és megcsináltatod, az tuti, hogy otthon jössz rá, hogy a legtöbb ruhádhoz se színében, se stílusában nem passzol.

Kedvencem a nagy műköröm melegítőgatyával párosítva. :DDD


Saját körmöt akár naponta is átkenhetek, mindig a ruhához igazítva, és nem kell hozzá bejelentkezni, szaladgálni műkörmöshöz, és nem utolsó szempont, hogy sokkal olcsóbb.

Egy olcsó, akár "piacos" lakkot is simán fel lehet kenni, ha van egy jó, minőségibb alapozó lakkod, nem úgy mint a sminknél. Van is vagy 20 féle színben, általában hamarabb beszárad, minthogy elhasználjam.

2011. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Húú én körömlakk mániás vagyok.Bár most nincs befestve a körmöm(saját).

Van:

-Fehér,narancssárga(ez már száraz,ritkán lehet használni,pedig szép volt),átlátszó,ilyen kicsit rózsaszínes,vörös,lila,barna(ez ilyen kicsit csillogós,szóval nem szimpla barna).Most majd akarok venni azt is:D Csak előbb fodrászhoz megyek az 5000 Ft-bólxD és utána meglátom,mennyi marad.És bemegyek körömlakkért is valamerre.Vörös melircsíkok lesznek a hajamba,ami alapjába véve sötétbarna.. :D kevésbé látszik,csak akkor látszik,ha a nap rávilágít...:)

2011. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Egy tíz éves kislányon igen bizarrul tud mutatni, erre azt mondom, ha anyád megengedi, akkor OK, ha lakkozod. "

17 éves vagyok :D

nekem eddig műköröm volt (majdnem egy évig) csak már kezdem unni =/ és szerintem leszedetem a műkörmöt és majd kilakkozom.. :D csak nem tudtam h jó lenne-e mert az ujjaim kicsit vastagok (azért nem annyira csak egy kicsit.. :D)

2011. jún. 4. 10:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Lakkozott köröm! Legalábbis én emellett vagyok, sosem volt műkörmöm, a legtöbb nagyon ocsmány.

A legtöbbet használt színeim: barack, rózsaszín, pink, piros, barna, korall

2011. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is lakkozott köröm, és bőrszinedhez illő színbe...pl ha barna a körmöd akk ne lakkozd be ilyen bronzossal, mert beleolvad...fehér körömlakk, pedig fehér kézen nem túl előnyös...szal ha meg tod választani a színt akk rajta:)
2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én 15 éves vagyok, és most kezdtem el jobban lakkozni, eddig csak elvétve volt egykét alkalommal. :D

Természetesen nem műkörömmel, elég fiatal vagyok én még ahoz. :)

Szeretem a rikító színelek, de mostanában inkább az ilyen halvány kék, lila, barackvirág és bőrszínhez hasonló színeket használok, ja meg rózsaszínt is. (ezek a fagyi szinek) A csillogósak nem tetszenek annyira. Inkább a matt, vagy fényes.

2011. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és imádom az élénk színeket(nem feketét!!) most is élénk erős pink a körmöm a lábamon is meg a kezemen is.. ezektől a cukorkaszínektől egyszerűen jól érzem magam. :DDD
2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fekete nem is élénk szín:D Erősnek nevezik.
2011. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!