Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit rontok el alapozásnál?...

Mit rontok el alapozásnál? Segítség!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem két alapozót, az egyik L'oreal, a másik noname. Mind a kettőt azért próbáltam ki, mert nagyon világos a bőröm, és színben megfelelőnek tűntek. Ezzel nem is volt baj, a színe, az állaga, a fedése jó. Viszont kb. fél óra elteltével beleül a pórusaimba, így apró alapozópöttyök borítják az arcomat, és látványosan csúnya és igénytelen az eredmény. Mit tegyek? Kidobni nem akarom, de így használni sem fogom. Esetleg ne sima hidratálót használjak alapnak? Légyszi segítsetek!
2011. szept. 12. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki hidratáló krém nélkül. Az a gond szerintem, hogy kicsit zsírossá teszi a bőröd, ezért ül meg a pórusokban az alapozó.

Az a legjobb, ha nem szivaccsal viszed fel, hanem szabadkézzel.


Lehet, hogy nem is muszáj neked az egész arcodra kenni, csak az apróbb bőrhibákra, kisebb felületen könnyebb eldolgozni.


Este mosd le a sminked, és utána használd a hidratáló krémet.

2011. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"beleül a pórusaimba, így apró alapozópöttyök borítják az arcomat"

Ezek szerint túl tágak a pólusaid. Vannak pólus összehúzó tonikok kifejezetten erre a problémára, bár van olyan bőrtípus amin sajnos ez nem segít és inkább bőrgyógyászhoz kell fordulni. De ha csak elszórtan található néhány hiba az arcodon akkor inkább korrektort ajánlom és csak a bőrhiba szűk területére szorítkozz az alapozás folyamán, így biztosan nem kapsz fél óra múltán olyan kellemetlen eredményt.

2011. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!