Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 6. osztályban? Ilyen tatyó jó?

6. osztályban? Ilyen tatyó jó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 30. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha neked tetszik.. szerintem túl gyerekes, de ha neked megfelel, akkor viseld egészséggel. de számíts rá, megeshet, hogy piszkálni fognak miatta.
2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik, akkor ok. de tényleg lehet,hogy cikizni fognak miatta, hisz már nem vagy annyira kislány 12 évesen...

Én ilyet 7-8 éves kislányokon láttam.

2011. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem a szine tetszik

meg ilyen kutyám volt és meghalta a nyáron


de nem túl jó minőségű a kép így más a szine

2011. aug. 30. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
öö elég gyerekes..sztem ez oviba való..7.-ben meg végképp gáz lesz és ha a szüleid nem vesznek újatmert tavaly kaptál akkor meg szívtad..
2011. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tőlem aztán ...

De igaz, cikizni fognak, hacsak másoknak, sokmindenkinek ilyene van, akkor nem valószínű. 12 évesen nálunk senkinek nincs ilyen táskája max. 4.-eseknek. Én is most megyek 6.-ba. Ha meg a kutyád is így nézett ki és most halt meg akkor folyton rá fogsz gondolni.


12/L

2011. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Az egyik osztálytársamnak 8.-ban volt ilyen...nem mondom, nagyon cikizték érte.

Nem tudom mit hordanak a 6.-osok, de szerintem 12 évesen nagyon is jó lenne...de ha már minden kislánynak a Converse meg a társai kellenek. Oldaltáskák, amiktől gerincferdülésed lesz, meg minden ami "menő"...Istenem, 12 évesen NAGYON is kislány vagy még, pont tökéletes ez a táska!


Gondolom most minden 12 éves le fog pontozni. :)

2011. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Válassz egy ilyet: [link]


ezért nem fognak kicikizni, és nagyon jól bírja :)

2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkor nyugodtan :)

Én sokáig ilyet akartam cicásba és rózsaszínben :D


14L

2011. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez már nagyon is ciki :S nem azt mondom hogy te is oldaltáskákat hordj meg kézitáskákat de ne is ilyet.inkább valamilyen más hátizsákot.
2011. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na végre valaki, aki nem ezeket a hülye oldaltáskákat, meg kézitáskákat szereti!

Szerintem nagyon aranyos, és legalább nem tucat :)

Ha meg cikizik, sz*rj rá, és örülj neki, hogy te különb vagy, mint ők :)

2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!