Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csinálhatnék szép...

Hogyan csinálhatnék szép párducmintás körmöket magamnak?

Figyelt kérdés
elég kicsi körmeim vannak mert mindig letörnek és ezért felszeretném dobni egy kicsit de mindig mikor próbálkozom olyan bénán sül el ... valaki tud adni valami tanácsot ? pls
2011. szept. 2. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
hallottam valami körömnyomdáról állítólag a rossmanba lehet venni,és olyannal szoktak párduc mintásat csinálni ( én ezt itt olvastam gyakorin nemrég.(:
2011. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
barna körömlakk, majd ha megszáradt feketvel kis félköröket meg pontokat rajzolsz rá. Ezt megteheted egy fogpiszkálóval is, ha nincs olyan kifejezettem körömdíszítéshez való vékony ecsetes fekete körömlakkod
2012. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!