Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágítás. Most hogyan...

Fültágítás. Most hogyan tovább? :/

Figyelt kérdés
Elkezdtem tágítani a fülem és egy nap és egy éjszaka alatt sikerült kitágítanom annyira, hogy átmenjen egy fülpiszkáló pálcája. A gond az, hogy kicsit feldagadt a fülem és érzékennyé vált. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mivel kenjem, és mikor tudom tovább tágítani? (Normális válaszokat várom, ez nem a fújolós kategória!)
2011. jún. 19. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a fülcimpádon lévő lyukról van szó.

Elfertőződött!

Tetrán, betadin, vagy ami otthon van, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő.

Így tanul az ember.

2011. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem helyeslem amit csinálsz, de ha csinálod, akkor már rendesen, odafigyelve. Először is, nem értek hozzá túlságosan, de szerintem kicsit gyors volt ez a tágítás.. remélem nem sebesedett ki, most hagyd így egy 3-4 napig, és jegeld folyamatosan, amíg a duzzanat le nem megy. Utána ha már látod h szép, nem fáj, FOKOZATOSAN kezdheted tágítani újra.. ne kapkodj, mert ha már nagyobb lesz a tágító, és gondolsz egyet és beraksz egy nagyobbat, mert türelmetlen vagy, elszakad a füled.. ami finom móka, hidd el nekem, láttam pont ismerősöm fülét kettészakadni ;) SZóval csak óvatosan.
2011. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem fertőzés, de tettem rá betadnit és neogranormonnal kentem be, ami hámosít. Benn hagytam a fülembe fültisztító pálcát, mert nem szeretném elölről kezdeni.
2011. jún. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!