Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány alapozót használtok egy...

Hány alapozót használtok egy évben?

Figyelt kérdés

Télen és nyáron is más alapozótok van, vagy esetleg minden évszakban mást használtok?


Körülbelül mennyibe kerül egy olyan alapozó, aminek nincs maszkhatása? Ti milyet használtok?


2011. szept. 19. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MAC studio sculpt alapozóm van. nem volt olcsó 8000 fölötti ára van, majdnem egy éve használom, szinte napi rendszerességgel, és még egy pár hónapnyi anyag biztos van benne. Nem váltogatom mert nem szoktam annyit barnulni, hogy szükség legyen rá, max melegben keverem hidratálóvan, hogy ne legyen túl sok.
2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

én ritkán használok alapozót, inkább csak buliba...

én avonból szoktam rendelni, sőt én mindig azt az 1-et használom kb. 1 éven át =)

2011. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem revlon colorstay van és 2 db kb elég egy évre. én minden nap használom.
2011. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is Avonból rendelek, nyáron csak a színezett hidratálót használom, amúgy ásványokkal dúsított púderalapozót, mert gyorsan fel lehet vinni reggel, és úgy fél évig simán kitart egy tégely (minden nap sminkelek)
2011. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Évente úgy kettőt.

Mindkettő a Maybelline habállagú alapozója,télen a legvilágosabb, nyáron pedig legalább 2 árnyalattal sötétebb.

2011. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyet sem.

17/L

2011. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
én loreál alapozót használok. nekem nagyon bejött, nekem ez az egy van, télen nyáron ezt használom, mert nyáron amikor nagyon le vagyok barnulva akkor nem használom, mert nagyon meleg van, vagy arckrémmel hígitom, hogy mégis legyen valami, ha olyan helyre megyek. mivel szolizok de mértékkel, nagyon sokféle árnyalatú alapozó kéne, ezért van egy közepes színű, ami megy a bőrömhöz és nincsen maszk hatása sem.
2011. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


most néztem olyan 4500-5000 ft körül van. egy évig elég simán.

2011. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Bocsánat a "beszólásért" de akik alapozót használnak azokon mindig látszik, és cseppet sem szép. Én is próbáltam már de nincs egyiknek sem természetes hatása. Kivéve ami meg sem látszik, de annak meg értelme nincs. Hülyeségre meg nem költök.
2011. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

ma 13:54

Első vagyok, látom te sem találtál még magadnak normális alapozót...Sokáig én is így voltam vele, aztán összegyűjtöttem a fizetésem, és elmentem a mac-be, mert ha ott sem találok alapozót, akkor sehol...és sikerült olyat találnom, ami nem látszik, csak ott szépíti a bőröm, ahol kell...és ez az alapozó lényege.

2011. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!