Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány alapozót használtok egy...

Hány alapozót használtok egy évben?

Figyelt kérdés

Télen és nyáron is más alapozótok van, vagy esetleg minden évszakban mást használtok?


Körülbelül mennyibe kerül egy olyan alapozó, aminek nincs maszkhatása? Ti milyet használtok?


2011. szept. 19. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, hát vannak olyanok, akik csak magukra kennek vmit...több rétegbe abban bízva, hogy akkor tutibb a fedés, de közbe csak feltűnőbb lesz, és sokan elég rossz színt is választanak. Nehéz eltalálni drogériákban az biztos, mert kb a biztonsági őr végig ott olálkodik körülötted, és lehetetlen körülnézni, meg a testereket próbálgatni, meg nincs természetes fény se, de én már sokszor eltaláltam így is a nekem megfelelőt, és én alapba nem is sokat viszek, nem szokott maszk hatás se lenni. Tehát ennyit fűznék hozzá. MAC-et nem ismerem, de nekem bőven megfelel egy olcsóbb is, már csak azért is, mert nincs nagyon durva bőrhibám, néha 1-1 patti államon max.
2012. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!