Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó...

Melyik a legjobb alapozó pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
olyan 1000 1500 körül vagy alatt :)
2010. máj. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés....
2010. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottam problémás bőrre alapozók. Olcsóbbak közül pl. Miss Sporty So clear 4 anti-spot actions(ez a termék neve, világoskék) - ebből van korrektor, alpozó és púder. Amúgy a Maybelline-nek is van problémás bőrre alpozója és azt hiszem a manhattan-nek is. Ha nagyon pattanásos vagy, menj el bőrgyógyászhoz, vagy patikában is lehet kapni alapozókat-de ezek már jó drágák.
2010. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi légyszi irjatok még
2010. máj. 2. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
a Synergen alapozó kimondottan erre jó. én is sokat szenvedek a patik miatt ez leviszi a gyulladást és el is tünteti. a rossman üzletben kapható kb 70 ft.
2010. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi 700 ft.
2010. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja köszi a válaszokat... ma vettem miss sporty so clear idáig tetszik :)
2010. máj. 8. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

miss sporty- so clear-t használtam kb egy évig, nem volt annyira csúnya a bőröm de én ragaszkodtam hozzá..télen tropára ment a bőröm fél éve küszködök minden alapozó nélkül, h helyre jöjjön-mondjuk most pont olyan mint másfél éve alapozás előtt szval egykét hiba ami elfogadható,és még mindig begyullad az egész fejem ha muszály csak egy cseppet is használnom..

Miss Sporty- alapozót nagyon nem ajánlom SENKINEK!.


(:

2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző kommentelő, a bőröd nem a miss sporty miatt lett olyan, amilyen!
2011. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!