Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen túl korai elkezdeni...

15 évesen túl korai elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés

Most novemberben leszek 16, de rengeteg kis pattanás van az arcomon, amik naggyából már elmúltak, de ha hideg van, brutálisab bepirosodik.

Természetesen begyulladt pattanásra nem kennék semmit. MAC alapozót vettem, ami elég jó minőségű, és nem annyira káros a bőrömnek.

Nyáron soha nem sminkelem magam, de télen talán elkelne. Ti mit gondoltok?


2011. okt. 3. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan :D én 15 vagyok, de konkrétan minden van a fejemen...
2011. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. okt. 3. 20:05
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
én 15 voltam mikor elkezdtem a szempillámat de alapozót is de ha nincs bőrhibád ne, nekem volt, van:S
2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ez nem annyira smink, inkább gyógykezelés. Azt nyugodtan lehet, sőt kell is.
2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%
hát a pati az gáz..én fehér vok télen és pirosak a patik háttttttttt muszáj vmit rátenni ez van! de ha jön a jó idő lélegeztetem:D
2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
persze csak szolidan ne fél kg-t.
2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem, már meg is rendeltem a sminkeket, de ha úgy van, elkezdhetem később is használni, na szóval, először megmosom az arcom, aztán hidratálom, aztán alapozó, aztán korrektor, aztán púder, és egy egész kevév pirosító, mert télen eléggé sápadt vagyok.. szemre meg csak szempillaspirál, meg a vízvonalat kihúzom, de az semmi...

de mindenből csak egy keveset. vagy ez már túlzás? mert szükségesnek tartom az összeset..csak nem sokat, mert az természetellenes. De jó minőségű-t rendeltem, mert kényes vagyok arra, hogy az arcomra mit kenek.

2011. okt. 3. 20:20
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Hát így már viszont smink. Ilyenekre szerintem felesleges költened a pénzt (főleg, ha nem is a saját pénzed), de ha te ettől érzed jól magad... Akkor úgyis mindegy, mit mondunk, nem igaz?
2011. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem mindegy.. Mert ha többen is mondják, hogy ilyen idősen még nagyon nem tesz jót a bőrnek, akkor várok 16-17 éves korig, csak szeretném tudni, hogy hogyan is működik ez azoktól, akik már tapasztaltak ilyen téren.

Mert végülis csak mondhatni 15 vagyok...

szóval egyáltalán nem mindegy számomra, hogy mit mondtok. Viszont olvastam különbörő oldalakon, hogy télen az alapozó vékony rétegben, még jót is tesz a pőrnek a hideg ellen..

De szivesen elolvasom az off-okat is.

De a válaszaitokat légyszi indokoljátok majd.

2011. okt. 3. 20:34
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja, és saját pénzem, mert neveztem egy ilyen ösztöndíj féleségre, és kapok fél évente 22000 Ft ot. És annak egy részéből vennék kozmetikumokat.
2011. okt. 3. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!