Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyire öregszem, vagy más is...

Ennyire öregszem, vagy más is így van vele? (LINK)

Figyelt kérdés

Több sminkes, hajas videot nézek youtube-on (főleg külföldit), de ezt a gyöngyszemet ma találtam. Lehet, én vagyok már "öreg", de én 13 évesen nem sminkeltem magam, Szüleim le is vágtak volna egy büdös nagy pofont ha még netre is felrakom xD ( nem feltétlenül kell szó szerint érteni)! A csúcspont ott volt, mikor előveszi a szív alakú rózsaszín játék "sminszettet".

Nem azt mondom, próbálgasson otthon a fürdőszobában...de ne youtubeon beszéljen úgy, mintha szakértő lenne..

nektek vélemény?

22/L


2011. okt. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=GtP1V5oBnyw&feature=related


Ez is zseniális! Bemutatja a hullámcsatot,meg a parfümöt,amit a "régi Plus-ban" vett és előkelő az illata ,bammeg!!! :)

2011. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
60%

Egyiket sem tudtam megnézni-annyira irritáló-csak bele kattintgattam :)


Ennyi idősen én sem sminkeltem magam. Nem is volt mivel :)


22/L

2011. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
47%

Ő a Mucubebu másik tagja, a pedofilok rá gerjednek, nem a többi csúnyácskára...


http://www.youtube.com/user/MuCuBeBu#p/u/5/pqCSDXXuKoU

2011. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
47%
nyáron előnyös használni a testpermetet :D
2011. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
79%

"hajhabból én egy janót használok *fintor* igazából nem használom" :DDDD


sry hogy szpemmelek ide, de sírok a röhögéstől

2011. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
A sminkeléshez nem értek. De azt tudom, hogy ez a világ folyamatosan korcsul és ez mindenen meglátszik. Elég csak megnézni, hogy manapság hány évesen vesztik el a szüzességüket a kislányok és kisfiúk... 22F
2011. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Uhh köszi a sok választ! Nyugodtan "szpemmeljetek" érdekelnek az aranyköpések :)

Kedves utolsó! Gáz, ha már a pasik is levágják, hogy ezek a videok milyenek.. Jöhetnek még szpemek is, és vélemények is.

2011. okt. 6. 12:40
 18/52 anonim ***** válasza:
77%
Lusta voltam ezért felrakni a fülest, de nekem elég volt 1-1 képkocka az összes videóból :DDD Ezek csak a valóban profi youtubeos sminkelősnéniket próbálják majmolni. :D Miért próbálnak másokat kioktatni, ha szart se értenek az egészhez? xDDD
2011. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
66%
nagyon nagyon fájnak :/
2011. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!