Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyire öregszem, vagy más is...

Ennyire öregszem, vagy más is így van vele? (LINK)

Figyelt kérdés

Több sminkes, hajas videot nézek youtube-on (főleg külföldit), de ezt a gyöngyszemet ma találtam. Lehet, én vagyok már "öreg", de én 13 évesen nem sminkeltem magam, Szüleim le is vágtak volna egy büdös nagy pofont ha még netre is felrakom xD ( nem feltétlenül kell szó szerint érteni)! A csúcspont ott volt, mikor előveszi a szív alakú rózsaszín játék "sminszettet".

Nem azt mondom, próbálgasson otthon a fürdőszobában...de ne youtubeon beszéljen úgy, mintha szakértő lenne..

nektek vélemény?

22/L


2011. okt. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem tök mindegy, hogy a márka milyen márka, mert ha jó, akkor tök mindegy a márka."

[szájfény]"Nagyon édes szerintem és nagyon finom, mert én folyton ezt nyalogatom. Nem tudom mennyire egészséges a szájfényt nyalogatni, de ez egyfajta hobbi."

Ezeknél már visítok a röhögéstől. XD

Meg eszembe jutott, hogy mi itt fikázzuk őket, ők meg hogy örülhetnek, hogy megy fel a nézettségük. XD XD XD

2011. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
85%

Engem meg fogtok vetni most ezért,de én birom őket :)

MInden lány nézegette a ruháit, fésülgtte a haját, irt a naplójába és olyan lányos filmeket nézett vagy könyveket olvasott ahol a főhősnő, azzal együtt hogy nagyon divatos,kalandos dolgokat old meg, és persze sokat kacag. Ezek a gyerekek is hasonlókat csinálnak,ebben lényegtelen szerintem az hogy smink, ez nekik olyan lehet mint egy nagy pizsiparti, ami fel is vesznek. az egy másik kérdés hogy ezeket fel is töltik a youtubra amiért pár év mulva a fejüket fogják a falba verni, de ez nem is annyira az ő hibájuk hanem a szülök felelőtlensége, de szerintem nincs itt ilyen nagy tragédia.

2011. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező által linkelt és az utolsó linkben (ugyanaz a csaj) lévő csaj milyen már? Tiszta undi parízerszája van :D
2011. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
66%
utolsó videóban milyen f*szán szakadt meg hirtelen a zene, neeeee :D
2011. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
47%
van egyébként egy mégkisebb, max 9 évesnek néz ki (azért annál több), megpróbálom megkeresni
2011. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

a kisebbnél is kisebb


http://www.youtube.com/user/lilimakeupful


az egyik videóban szerepel a húga, akit nem hagy beszélni :D

2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
67%
áááá,ez fáj!!! xD
2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
65%

"annyit elárulok, hogy egy füstös sminket fogok elkészíteni, vagyis nem füstös, inkább bulisat, de azért füstös is lesz"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!