Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyire öregszem, vagy más is...

Ennyire öregszem, vagy más is így van vele? (LINK)

Figyelt kérdés

Több sminkes, hajas videot nézek youtube-on (főleg külföldit), de ezt a gyöngyszemet ma találtam. Lehet, én vagyok már "öreg", de én 13 évesen nem sminkeltem magam, Szüleim le is vágtak volna egy büdös nagy pofont ha még netre is felrakom xD ( nem feltétlenül kell szó szerint érteni)! A csúcspont ott volt, mikor előveszi a szív alakú rózsaszín játék "sminszettet".

Nem azt mondom, próbálgasson otthon a fürdőszobában...de ne youtubeon beszéljen úgy, mintha szakértő lenne..

nektek vélemény?

22/L


2011. okt. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
67%

"jobb mintha a kocsma előtt fetrengenének, vagy épp a 26. pasi dugná őket"


Majd 2-3 év múlva, akkor érnek abba a korba. XD

2011. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
67%
De jó, hogy az én szüleim ott voltak velem mindig és nem hagyták, hogy így elpics@'sodjak.:)
2011. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
76%

Persze,nyugodtan próbálkozzanak otthon a sminkelgetéssel,de egy 12 éves gyerek még ne vonuljon sminkben az utcára,és pláne ne töltögessen róla oktató jelleggel videót a netre,mert az már több mint szánni való.


Egyébként pedig annyira viccesek ezek a videók(tegnap én is linkeltem,meg írtam is ide,és sírva röhögtem),hogy innentől kezdve,ha rossz kedvem van,csak előkeresem ezt a kérdést! :D

2011. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
76%
Inkább szánalmas, vagy felháborító, mint nevetséges.
2011. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
34%
Meg az se semmi, hogy 20on évesen ilyenekkel foglalkoztok. :) Nektek nem mindegy ki mit csinál?
2011. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
72%

Miért egy huszonévesnek szerinted mivel kéne foglalkozni? Csattogtatni a kötőtűinket vagy mit? Elő van az valahol írva,hogy egy huszonéves nem szörnyülködhet az ilyen hulladékokon?

Naná,hogy foglalkozunk vele,tudod abban a korban vagyunk,amikor már lassan nekünk is gyerekeink lesznek,és adja Isten,hogy ne ezekből a szarokból tanuljanak majd!

2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
46%
Nyugodtan szánalmasozzatok le 13 éves gyerekeket, de nem sok ész kell ahhoz, hogy rájöjjetek, ők csak azt képezik le, amit a társadalomban látnak. Szomorú vagy nem szomorú, de tény. Sőt, továbbmegyek, Ti ugyanezt csináltátok, csak esetleg az egyéni preferenciák voltak mások. Jöhetnek, az "Én nem" típusú kommentek, de azért remélem, ha ilyen nagy és érett lányok vannak itt, a szocializációt nem vonják kétségbe :)Elég szomorú ez a tendencia, de amíg egy olyan világban élünk ahol a szépség mindenen felül áll, nem kell ezen meglepődni. A szülők felelősségére már nem is nagyon térnék ki, mert ezekből a videókból látszik, hogy mennyire nincs. Azért remélem egyszer még nektek is eszetekbe fog jutni, hogy milyen volt gyereknek lenni, és nem őket fogjátok kinevetni azért, mert egy olyan szülői és példakép réteget neveltünk ki, aki ezt tudja átadni a gyerekeknek. Külön megjegyezném, hogy a kommentemben igyekeztem a prezentált rétegre korlátozódni, nem a szülők egészéről alkottam véleményt, az esetleges problematikus válaszüzeneteket ezt mérlegelve várnám :) További szépet mkinek.
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
77%

Gáz,gáz, de egy 10-13 éves gyerek szerintem még nem rendelkezik annyi önkritikával, hogy ezt be is lássa. Illetve amíg a még nála is fiatalabbak nézik a videóit, esetleg istenítik, vagy csak szórakozás céljából kérnek új videókat, addig az ilyen kislányok meg fognak maradni Youtube országban. Mind felnőttes akar lenni, divatos női táskákkal és ruhákban nyomulni, "sminkelni". Az igényes blogokat olvasva gondolom megjött a kedvük, "jaj ugyanmár erre én is képes vagyok" alapon pedig belekezdtek a videózásba.

Sminkeljenek, ha akarnak, de azért a bulis smink 12 évesen már elég meredek. Mégis milyen buli?? Pizsama party vagy babazsúr? Mert egy valódi buliba nem engednék be őket.

Nem csak felnőttesen kell kinézni, hanem úgy is kéne viselkedni, ha már ennyire hasonlítani akarnak rájuk. De persze akármelyiknek ezt mondaná valaki, az maga a rosszakaró sátán lenne.

Illetve a másik: írjatok komikat!

Akárhányszor építő jellegű kritikát írtam valamelyiknek - és hozzáteszem, hogy nem bunkó módon - törölve lett a komment, mert ha nem tetszik, akkor bizony ne nézzem és húzzak a kedves anyukámba.

Jön a következő pont is: bloggerkedés.

Nem sok minden irritál bennük annál jobban, hogy az íráskészségük egyenlő a nullával. Azért 14-5 évesen ( ha az "idősebb" korosztályra gondolunk ) egy épkézláb mondatot le tud írni egy ember. Ha esetleg mégsem, ott a beépített HELYESÍRÁS-ELLENŐRZŐ, könyörgöm nem azért húzza alá pirossal, hogy színesebbé tegye a szövegszerkesztést. Jó, elgépelés bárkivel előfordul - de nem minden második szóban-, viszont ha már publikál az ember valamit csak átolvassa nem?

Ezenfelül jön még az idegen nyelv kiejtése, ami nem biztos, hogy az ő hibájuk, de ebből megint az jön le, hogy akkor nem kell videózni.

Szülők felelőssége pedig... Hát nem is tudom. Édesanyám sosem sminkelt, viszont én pedig rajongtam a témáért 15-6 évesen, csak annyira béna voltam, hogy büntetés lett volna bárkinek is megmutatni. Szóval szerintem nem ezt a "p*csáskodást" látják otthon. Sokkal inkább az internet a motiváló, meg a média, hogy két kiló vakolat, 500 köbcentis csöcsök, 15 centis platform nélkül senki nem vagy. És igaza van, annak aki azt írta, hogy 10 évesen, vagy már hamarabb saját gépük van. Szülők szerintem legtöbb esetben nem is tudnak róla, miket csinál a gyerek, megveszik drágán a számítógépet webkamerával, aztán 1 hét múlva ott mutogatja magát a kislány vadidegen embereknek. Nem támogatom, hogy ellenőrizzék mit csinál a kölyök, de azért egy normális szülő-gyerek kapcsolatban - főleg lányoknál - megbeszélik a dolgokat. Persze itt képbe jön, hogy a szülők nem hagynák a videózást, sőt eltiltanák őket a sminkeléstől, stb. és ez bennük a világot törné össze. Talán ez is közrejátszhat, hogy nem mondják el otthon. Igazából nem tudom, de tény, hogy pár év múlva szégyenkezve bár, de jó nagyot fognak nevetni magukon.:)

( Egyébként az egyikben sem merül fel, hogy feltüzelt pedofilok erre élvezkednek? Tudom ez általános szülői kifogás, de tényleg van ilyen. )

2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!