Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyire öregszem, vagy más is...

Ennyire öregszem, vagy más is így van vele? (LINK)

Figyelt kérdés

Több sminkes, hajas videot nézek youtube-on (főleg külföldit), de ezt a gyöngyszemet ma találtam. Lehet, én vagyok már "öreg", de én 13 évesen nem sminkeltem magam, Szüleim le is vágtak volna egy büdös nagy pofont ha még netre is felrakom xD ( nem feltétlenül kell szó szerint érteni)! A csúcspont ott volt, mikor előveszi a szív alakú rózsaszín játék "sminszettet".

Nem azt mondom, próbálgasson otthon a fürdőszobában...de ne youtubeon beszéljen úgy, mintha szakértő lenne..

nektek vélemény?

22/L


2011. okt. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
68%

"tippeket is kaptok, néhány tippet!"


"és egyébként alap.. ö.. szemhéjalapozónak bármi olyan jó, ami.. ömmm... tehát.. nemÖMMmm.. cö.. e.. nem gyűlik össze aaaa nem gyűlik össze a szemhéjráncokban.. és teháthogy jól fedjen"


:DDDDDDDD

2011. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
47%

ő a csúcs :DDD meghaltok a röhögéstől XD

http://www.youtube.com/user/lauraloretta9

2011. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó kislány válasza valakinek:


(a szüleid tudják h csinálsz ilyen videókat? : O)


igen anyu tudja csak nem nézi meg de nem is érdekli hogy csinálok mert mások is balf*szok


:DDDDD

2011. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
47%
Megnéztem a linkjeiteket, és olyan kis kimosolyognivalók:P mikor kissebb voltam 14-15 éves énis pró bálgattam de nem 6-7-8 évesen:O főleg nem youtubera feltenni:O míg mások megtanulják szinte 6-7 évesen összefogni a hajukat ezek már sminkelik magukat:S hát elég szomorú mondhatom:S gondolom míg anyu/apu dolgozik addig ő sminkelget... csak azt nemtudom miért szeretik előszeretettel használni a kicsik a kék szint:DD meg ezek a 300 ftos szemhélyra festékek ami ha 3mat pislogsz már lejön:D egyszer énis vettem kiváncsiságbol olyat de nemis használom azóta se:D nekik jó:P...
2011. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
47%

Mennyire szánalmasak, te jó ég!

És tényleg milyen olcsó, gagyi dolgaik vannak, de azt hiszik, mintha legalábbis Yves Saint Lauren dolgokat mutogatnának, pff! (Jó, nekem is van Essence ajakbalzsam, de nem mutogatom neten :D amúgy meg legalább avontól rendelek, vagy valami, de akkor sem mutogatom.)

...és ahogy a tenyerük elé teszik a dolgokat, hogy jobban látszódjon, ehh, mintha olyan profik lennének...

Mekkora pi..ák lesznek ezekből...

2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
47%
"aki jelentkezik a nyereményjátékomra,nem írhat rosSz komikat"
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon fájnak.
2011. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
90%

nem védeni akarom őket, tényleg elég butuskák, h felteszik a netre, és égetik magukat, olyan kis édesen szánalmas ez az egész.

jobb mintha a kocsma előtt fetrengenének, vagy épp a 26. pasi dugná őket. szerintem.


persze, röhejesek szegénykék, de ez elsősorban a szüleik nemtörődömségét és a média általi befolyásolásukat mutatja, mintsem őket minősíti. ennyi idősen az embernek még nincs olyan értékítélete, hogy el tudja dönteni, hogy mi való a netre, és mi nem. a szülők nem tanították meg nekik, ők meg csinálják a hülyeséget.


sajnálom őket, pár év múlva tuti nagyon megbánják.


pl a valóságshow szereplőkön jobban fenn tudok akadni: ők felnőtt, önálló emberek, mégis az egész ország előtt blamálják magukat esténként. ezeket a kis béna videókat meg megnézi párszáz ember, oszt jónapot.

2011. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!