Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítósok! Ha megkérdezik,...

Fültágítósok! Ha megkérdezik, miért csináltattad a fültágítód, mit válaszolsz?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, én nem ítélem el.
2011. okt. 31. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de nem azért csinálunk/teszünk/veszünk valamit, mert tetszik?
2011. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8 mm-es van, és azért csináltam mert tetszik. nem is akarok nagyobbat, max 10 mm. nekem nem tetszik a nagyon nagy, meg nem is állna jól... meg ha egyszer megunom és kiveszem akkor az ilyen 20-30mm az nem fog összemenni... plasztikáztatni meg nincs kedvem.
2011. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy kis emlékeztető arra, hogy ne azzal foglalkozzak, hogy másoknak tetszik-e az, amit csinálok, ahogy kinézek. Meg tetszik is, nyilván.

Most 8 mili, hamarosan 10 lesz, 12 a cél. :)

2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Adee16 válasza:

Hát én alapból csak úgy poénból elkezdtem tágítani a fülem eleinte azt gondoltam 5mm jó lesz...most 16mm:D és igen vannak akik divatból csinálják az egészet...de azok akik azért csinálják amint kimegy a divatból kiveszik :D

Hogy mit szoktam válaszolni??

Legtöbbször azt hogy nem vagyok normális de nekem tetszik és jól érzem magam vele és egyáltalán nem zavar ha lefikáznak miatta ;) Ja és elítélhetni elítélhetitek a fültágítósokat de akkor kérlek csak a páwákat meg azokat akik divatból csinálják :DDD

2012. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert megtetszett, és úgy gondoltam, hogy nekem kell ilyen. 30asom van, es nem érdekel mások véleménye, nem divatból tágítottam.;)
2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tőlem a lelkészem felesége kérdezte meg, hogy 'mi az a nagy a füledben?' (pedig fiatal a nő, 4-5 évvel idősebb nálam). Mondtam, hogy fültágító. Következő kérdése az volt, hogy mire jó, miért csináltam? Mondtam, hogy tetszik, és jól érzem magam ezzel.


18l, 5mm

2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre csak azok tudnak igazán válaszolni, akik úgy nyilatkoznak, hogy 'tetszik'.


Én nem csak azért kezdtem el tágítani, mert tetszik... Én így érzem jól magam. Részben így közlöm másokkal, hogy nem ítélem el a fültágítósokat, az extrémebb alakokat. Meg hát nekem vannak emlékeim.


Több éves kérdés, de úgy éreztem, erre válaszolnom kell.

:)

2013. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szörnyűek vagytok, egyikőtök azt mondja gusztustalan, van aki azt hogy tömeg, divat, a másik meg hogy milyen egyedi...igen divat, senki ne érezze ETTŐL magát egyedinek, akinek nem tetszik...nem az volt a kérdés szóval nem értem mi ez a nagy kényszer hogy kommenteljen, tudom, az élet szar és unalmas, de ez nem a mi problémánk. Nekem nyolcas van, ez áll jól, ez tetszik, ettől nem tartom magamat se egyedinek, sem tömegnek, sem gusztustalannak, nagyon tetszik, és MINDENKI azt csinál amit akar, AMI tetszik neki. A barátaimnak olyan a stílusa mint nekem, mégis miért érdekeljen annak a véleménye aki nem az én köreimben mozog? Ne csináljatok magatokból viccet kérlek.
2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én mindig azt válaszolom, amit eleve gondolok. Mert nekem kib*szottul tetszik és nagyon jól érzem magam így. nekem most perpillanat 40mm van bent :) nem divatból csináltattam hanem azért mert nekem tetszik és mindig is tetszett, nagyon örülök, hogy már eddig eljutottam :)
2016. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!