Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, lányok! Suliba körömlakk...

Fiúk, lányok! Suliba körömlakk? hogy álltok ezzel? és ha igen, akkor milyen színű körömlakk tetszik nektek?

Figyelt kérdés

sok lány suliba nem is használ lakkot, mondva, hogy "nem suliba való"... na, én nem ezek közé a lányok közé tartozom. milyen szín tetszik nektek körmön? és mennyire fontos, hogy a körömlakk színe menjen az adott outfithez? (én nem nagyon szoktam ahhoz igazítani, mert egy jó körömlakk mindenhez megy, ld. piros, pink...) rendes válaszokat, előre köszi:)

15/l


2011. nov. 1. 20:51
1 2 3
 11/21 Baby Firefly ***** válasza:
én festem sztem tök jo csak mondjuk haa suliba nem soka festik akkor a pirosat meg a feketét ne próbáld ki 14/L
2011. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Van aki festi, van aki nem. Szerintem senki nem köt bele, hogy kifested-e a körmöd, nálunk a műkörömtől másznak a falra, de csak a gépírás tanár, mondjuk megértem, tényleg nem lehet három centis, hegyes körmökkel gépelni, ráadásul nem is 16 éveseknek való. Én nem nagyon festem, nagyon ritkán, akkor vagy valahogy egyszínűre, de gyakoribb, hogy ha kifestem, akkor már valamilyenre. A múltkor egy barátnőm megcsinálta katicára, nagyon jól nézett ki:)
2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
én nem mentem el úgy a suliba h ne lett volna a körmeimen lakk, mindíg ki van festve még télen is a lábamon a kezemen is a kezemen áltelába piros halvány rózsaszínt vagy csilogós szürkét szoktam a lábamon lilát v pirosat de legalább aáttseszőt hordj fel... !
2011. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Suliba átlátszót! Itthonra metálkék, sötétlila... meg ilyeneket:)
2011. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én körmömön mindig van körömlakk. Àltalában világossal festem ki pl: halvány rózsaszin,fehér. De sokszor pasztell körömlakkal festem ki pl:pasztell kék. Àltalában a Moyra féle körömlakkokal .
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
engem körömlakk nélkül még senki sem látott xDD a halvány színeket utálom, leginkább ezeket használom: narancssárga neon pink, zöld, neon zöld, kék, csillogós, citromsárga és piros *.*
2013. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon megyek úgy sehová, hogy ne lenne kifestve körmöm. én legjobban a feketét szeretem meg ilyen sötét színeket. Amúgy 14 éves vagyok.
2013. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én osztálytársam már zselélakkal megy suliba! Osztáytársam 12 éves még!
2016. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Tudom, későn szólok hozzá. 12 évesen nem korai még a zselélakk? Szülei mit szólnak hozzá?
2018. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Rajtam neon pink van barátnőmön meg piros,mi hordjuk,meg egy lány néha de mist nem
2018. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!