Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Színes vagy nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Színes vagy nőies körömlakk?

Figyelt kérdés

Nekem eddig nem nagyon jöttek be a piros, rózsaszín, fekete és szinte minden természetestől eltérő szín. Én franciát, sima átlátszót egy kis arany vagy ezüst csillámporral, esetleg még virágos matricával vagy hasonló stílusú műkörmöt használok. Mostanában nagyon gyakorinak látom a piros, sárga színeket körmön is. Én ezt eddig gyerekesnek tartottam (persze csak akkor ha nem különleges célból van: pl.ruhához illik stb.)és amiatt nem is használtam mivel elég nőiesen öltözködöm és nem tartottam hozzá illőnek. De akkor most mi is van?

L/16


2010. okt. 2. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. Ha jól nézel ki vele, akkor az úgy tökéletes.

Csak te érezd jól magad!

2010. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik tud jól kinézni. Az öltöködéstől nagyon függ, mennyire. Ízlés kérdése.
2010. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:
100%

hát számomra ez kényes kérdés.


műköröm semmilyen esetben.

körömlakk. hhhhhááááááááááááááááááááááátt...:-/ ha nagyon muszáj oké..


inkább nézném a természetesen szép körmöt, körömágyat.. mert ami szép azt mért rejtjük el egy kis festék/műanyag alá?:)

bár egy csomó csajnak ilyen rágott szar körmei vannak, szétbaszott körömággyal..-.-'

2010. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

A női kéz akkor szép amikor természetes.A körömlakk az ördög műve.Így jelöli meg a bizonytalan lelkeket,hogy haláluk után az övé legyen.Készülj Sötétség leánya,hamarosan eljön érted a Gonosz.De ha nem pingálod a körmöd többé,akkor nem találhat rád.Mentsd meg magad,mert most nem tudlak megmenteni.



Gábriel

2010. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gábriel, Gábriel, miért vagy te Gábriel?
2010. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gabriel...nem volt vicces bocsi....
2010. okt. 3. 08:28
 7/10 gratis30 ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a természetes kéz lakk és műköröm nélkül. De szerintem ha annyira lakkoznál akkor mindíg alkalomhozz meg öltözékedhez igazítsad a színét. Nálam a fekete meg a vörös nagyon negatív színek.
2010. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem is legjobb ha természetes, és nem 20 centis :D
2010. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vágd le a francba és ne fesd semmivel, matricákat meg felejtsd el.

Tartsd tisztán, ápoltan, és kész.

2010. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem nézem a lány körmét.

Vagy csak órákkal később veszem észre hogy festve van.

Mert nem számít.


A színes amugy szerintem jó


24 F

2010. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!