Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti használtok valamit...

Lányok, ti használtok valamit az ajkaitokra, ha igen mit? (rúzst, szájfényt) Fiúk, szerintetek melyik szebb egy lány ajkain?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy egy rosszindulatú, undorító ember.
2011. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Ajakápoló, rúzs, szájfény bármi... nálam is inkább világosrózsaszín, nude jöhet szóba.

Az én pasim olyan, hogy bármi van az ajkaimon, nem érdekli:D utána persze mindig adom neki a zsepit meg az én számat is újra kell kenni, de neki semmi baja a szájkencéimmel. Azt mondja szépek a számon, és szereti szagolgatni az ajakápolóimat :) Volt egy olyan pasim, aki megmondta hogy utálja ha ki van kenve. Nem is használhattam soha semmit (bár szerintem inkább azért mert túl jól álltak, és túl jól nem nézhettem ki mellette:D)

2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Click0218 válasza:
42%
Egyik sem szép a nőkön felesleges a sok vakolat egy k**va sok idő kimeszelni a képét kettő 25-30 évesen úgy fogtok ti csajok kinézni mint egy 50éves. Szóval döntsétek csak el melyik a szebb a szájfény vagy a rúzs.
2011. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Click0218 válasza:
50%
21/F voltam
2011. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

"Kimeszelni a képünket" nem olyan sok idő. És nem fogunk a szájfény miatt úgy kinézni 25 éves korunkra mint egy 50 éves. És igen, eldöntjük melyik a szebb :)

A smink és a vakolat nem ugyanazt jelenti. Én 22 vagyok, de mindenhol személyit kérnek, az emberek úgy 16-nak saccolnak. A bőrömet mindennap ápolom, és majdnem minden nap sminkelek, 5-6 éve. Ezek mellett az arcbőröm szebb mint valaha.

Nem kell túlzásokba esni, és elalvás előtt mindig le kell törölni, ennyi a minimum.

Az én pasim szereti a sminktelen arcomat, ahogy reggel kikelek az ágyból, de mindig megdícsér akkor is, ha kisminkelem magam.

2011. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 sasmaskara válasza:
60%
A megfelelően kiválasztott rúzs ami illik az adott lányhoz, nagyon sokat tud dobni rajta, és szerintem szexuális töltettel is fel tudja turbózni. De a szájfénynél még gusztustalanabb dolgot nem láttam. Szerintem úgy néz ki, mint ha disznózsírral lenne bekenve a szájuk.
2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
71%
Az az érdekes, hogy minden pasi itt leszólja a sminkelt csajokat; de azért mégis csak az ilyenek után fordultok meg, nem?
2011. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én szájfényt szoktam használni és ritkán rúzst
2011. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 sasmaskara válasza:
45%
"Az disznózsír !"
2011. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

En ruzs, szajfeny vqgy csak Carmex.:)

Vannak igenyeoenul megvalasztott ruzsok...sminkek...ez teny...de ha szepen megvalogatjuk akkor igazan igenyes lehet.

Sztem a szajfeny se tunik undoritonak...meg sose jartam ugy utcqn hogy vki osegvona mogottem a szajfenyem miatt.

Ruzsba imadom a sotet lilat (Rimmel - Kind of a one) vagy a piros, bordo...(matt finisu), de a nude es a termeszetes piroskas szin is bejon.:)

ami nagyon nem tetszik az a rozsaszin, narancssarga ruzs. Nekem nagyon nem all jol.

2012. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!