Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemránckrémek tényleg...

A szemránckrémek tényleg hatásosak? Nem fog emiatt előbb ráncosodni a bőr?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:29
 1/3 LadyLee ***** válasza:

Hát előbb ráncosodni csak nem fog...


Én 27 éves vagyok és kb. 6-7 éve használok szemkrémet - mondjuk nem mindig kifejezetten szemránckrémet, sokszor inkább csak hűsítő zselét. De most pl. épp szemránckrémem van. Tapasztalatom szerint nem okoz ráncot. :)

2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyet használsz, ha megkérdezhetem? Milyen a hűsítő zselé és hol tudok venni? Én 29 vagyok és még sohasem használtam
2011. nov. 10. 19:06
 3/3 anonim válasza:
Hat elvileg a rancok,a szaraz bortol,vitamin hianytol rancosodni tud...tehat egy jo zsiros szemkrem nem lehet rossz..mert ott eleve vekony a borunk,a gel is jo,de nem szem kornyekere,oda valami zsirosabb krem kell!De a mimikai rancok ellen nem tudsz nagyon mit tenni! sajnos....
2011. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!