Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy smink jól áll-e, vagy csak én hiszem azt?

Figyelt kérdés
Kezdő sminkes vagyok, így nem vagyok otthon abban, hogy mi áll jól, mi nem, mit kerüljek stb. Barna szemű vagyok, készítettem egy egyszerű lila sminket, én úgy gondolom, hogy nagyon jól állt. De attól félek, hogy ha kimegyek az utcára, akkor kinevetnek, vagy ilyesmi. Hány olyan nő járkál az utcán, akiknek borzalmasan áll bizonyos smink, mégis felteszik, mert azt hiszik, jól áll...
2011. nov. 12. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyukád,tesód,barátnőd-olyat aki őszinte véleményt mond!
2011. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát barna szemhez ami jó: lila, sötét(!)zöldek (az sem baj,ha csillámos, mivel kiemeli a barna szemet), a fekete is(nekem mindig fekete a tusvonal és a púder is), az ezüstös szürke(ami csillámos vagy metálfényes, de nem erős rétegben), a barna, bézs árnyalatok meg a fényes ilyen bőrszinű cuccok

a hajad is barna egyébként?(mert a fekete-szüre pároson kívül ezek csak akkor állnának jól-szerintem).

2011. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszia a válaszokat !

Igen, a hajam is barna, méghozzá sötétbarna.

2011. nov. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!