Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szögletes, vagy hegyes műkörmöt?

Szögletes, vagy hegyes műkörmöt?

Figyelt kérdés
Most fogok először műkörmöt csináltatni és kíváncsi lennék, hogy melyiknek mi az előnye-hátránya. A hosszát akkorára szeretném, hogy azért kb. egy cm-t túlérjen az újjaim végénél.
2011. nov. 25. 19:09
 1/8 anonim válasza:
nekem szögletes műkörmöm volt és szerintem sokkal előnyösebb, mivel könnyebben teszel fel egy nyakláncot, vagy bármi mást és kevesebb az esélye hogy ügyetlenségből kikarmold magad. Persze ez csak tanács, ha neked a hegyes jobban tetszik csináltass olyat :)
2011. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vajon a pasiknak melyik tetszik jobban? (Már amelyiknek tetszik.)
2011. nov. 25. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak ilyen rövidet szeretnél, akkor inkább kocka, vagy mandula. A stiletto (ami nem egyenlő a hegyes förmedvényekkel) csak olyan 2-2.5cm-től néz ki normálisan.

Ha most lesz először körmöd, válassz még rövidebbet. Tapasztalat, hogy kevesen bírják elsőre még azt a hosszt sem, amit te szeretnél.

2011. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, körmös vagyok.

Ha először lesz körmöd mindenképp rövidet válassz. A legkényelmesebb a kerek és a mandula, de a kocka is jó választás. Ezek szinte mindenkinek jól állnak, és könnyű őket megszokni. A hegyeset hagyd meg későbbre, amikor már ezzel sem lesz gondod.

2011. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően kockát szeretnék, de egyébként a hegyeset és hosszabbat miért későbbre ajánljátok?
2011. nov. 25. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha életedben először lesz körmöd, egyszerűen nem biztos, hogy megszokod.
2011. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért szoktuk későbbra ajánlani, mert ha elsőre 2 centis körmöket csináltatsz, szinte biztos, hogy 2 napon belül letöröd. A stiletto meg egyébként is csak akkor néz ki jól, ha a hossza legalább egy sablon végigépítve.

Próbáld ki a gótikus, vagy az orosz mandulát. nagyon strapabíró, és kényelmes körömforma.

2011. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nálam a mandula alakú a nyerő :D természetes hatást kelt, nem túl hosszúra csináltatom és nem is zavar egyáltalán :D nekem például a kocka egyáltalán nem tetszik :P 18/L
2011. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!