Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kozmetikai tetoválás tényleg...

A kozmetikai tetoválás tényleg kikopik 3-5 éven belül?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni kozmetikai tetkót a csuklómra de félek attól, hogy megmarad majd idővel a nyoma. Hogy működik, a kozmetikai tetoválás, és kb. milyen árban vannak az ilyen művek?
2009. máj. 16. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam egy hasonló kérdéshez. Csoporttársam a fősulin csináltatott kozmetikai tetkót magának 16 évesen, most 23 és még mindig látszik neki, már azon gondolkodik, hogy át ütteti végleges tetoválásra, mert nagyon csúnyán kikopott, de eltűnni nem akar neki. Lehet, hogy mostanában már más korszerűbb anyagokkal dolgoznak a kozmetikai tetoválók, és biztosan tud valaki majd frissebbet mondani neked.

Azt nem tudom hogyan is működik, de találtam neked egy árlistát az egyik kozmetikai tetoválószalon honlapján.


"Testmotívumok: divatos, figyelemfelkeltő, egyéni! Különböző formák, különböző színekben, akár hozott minta alapján.

Fájdalomcsillapításra a Purebeau TAG 45 Geel-jét alkalmazzuk, melynek köszönhetően nincs vagy minimális a fájdalomérzet.


A munka időtartama: 1,5 óra - 3 óra

Ára: felülettől függően 35.000 Ft-tól 130.000 Ft-ig


Az ár tartalmazza az egyszeri korrekciót, melyet 1 hónapon belül érdemes elvégezni.

A kialakított minta 3 - 5 évig marad a bőrben, majd folyamatosan kikopik."

Ezt írják magukról.

Forrás: [link]

2009. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Eltűnni soha nem fog, csak halványodni...


Szerintem ezért kár kidobni a pénz! Vagy csináltass normálisat, vagy neki se kezdj! De nem értem, hogy egy lánynak miért kell elcsúfítani magát?

2009. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 éves de semmit nem kopott.Az ár kozmetikusfüggő és úgy működik,mint a rendes :-)A vállamon van kb 15 cm-es nonfiguratív,akkor volt 11.000.
2009. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidékeken olcsóbb! Ismerősöm is csinál és 10.000ft-ért, és az emberek így is sokalják...
2011. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!