Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek meddig tart egy...

Szerintetek meddig tart egy kozmetikai tetoválás?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg, h nem sminkként szeretném alkalmazni, hanem rendes tetoválásként a testen. Nagyon szeretnék egy igazi, maradandót is, de előtte megpróbálkoznék egy ilyennel, hogy mennyire jön be nekem.

18/L


2010. márc. 31. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mekkora felületre akarod a tetoválást, és hogy milyet.
2010. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az oldalamra függőlegesen szeretnék egy feliratot! kb 10 cm lenne..
2010. márc. 31. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendben... és hol szeretnéd csinálni? Tehát: mindenképp valami szalonban, vagy egy olcsóbb helyen?
2010. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...csak azért kérdeztem, mert ha lakáson csináltatod kb. egy fél óra, de ha szalonban készítteted, akkor már eleve kéznél vannak az eszközök, meg mi egymás, és ott egy 20 pec kötül van.
2010. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De árakkal sem vagyok nagyon képben.. de sztem szalonba mennék..de ezt kozmetikus is meg tudja csinálni vagy tetováló kell?
2010. márc. 31. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, igazi tetoválást szeretnél,(vagy ilyen "lemoshatót")?
2010. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
...jól gondold át, mert ez egy életre szól, a lézeres eltávolítás pedig nem olcsó multatság, és le se szedi rendesen.
2010. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából hallottam erről a lehetőségről, hogy tudnak ilyen rövidebb időre szóló tetoválást is csinálni kozmetikai tetováló géppel, és akkor ezt most gondolom tetoválónak kellene megcsinálni, csak nem a rendes örök tetoválógéppel.

Majd lesz "igazi" is, de egyenlőre , első tetoválást inkább meggondolom jobban, kicsit "megbéküljek" azzal, hogy van egy ilyenem ,és ha tetszik ,akkor már örök tetoválásaim lesznek .:))

2010. márc. 31. 22:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Igewn, hallottam, hogy legalább 10x annyira fáj, mint a maga a tetoválás megcsinálása a bőrre..és a színest meg sokkal több kezelés viszi le, min 10 alkalom kell..ilyesmi információim vannak :)
2010. márc. 31. 22:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az "airbrush-os" módszerrel. Ez olyasmi ideiglenes tetoválás, fent marad 1-2 hétig. Általában autókarosszéria fényezésnél használják, de néhány kozmetikus tud ilyet csinálni(nem mindegyik). De innentől kezdve már nem tudok segíteni, de remélem tudtam értelmes váaszokat adni a kérdésedre. :)
2010. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!