Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás (ára, kozmetikai...

Tetoválás (ára, kozmetikai legyen e)?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta gondolkodom rajta hogy csináltatok egy tetoválást.Sokat gondolkodtam rajta míg végül megtaláltam az igazit...de vannak időszakaim amikor nagyon szeretném,és van amikor nem.Mi van ha megbánom?Az is eszembe jutott hogy kozmetikai tetoválással csináltatom meg,de nem tudom milyen minőségű lenne,és mennyivel lenne drágább?

Szóval a csípőcsontra menne ez a motívum:


[link]


kb. 8cm*6cm nagy lenne,és csak fekete festékkel,de nem teljesen úgy mint belinkeltem hanem inkább körvonalasan egy kis satirozással


szerintetek hogy legyen?mennyi lesz?

köszi... 18/L


2010. szept. 17. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aludj még rá pár évet.
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 tetkóm. Én még nem bántam meg pedig évek óta megvannak. Az biztos, h aludj rá párat, amíg eldöntöd, h tudod e magadon viselni a mintát. Akkor csináltasd meg amikor már egyértelműen akarod. Míg vacilálsz rajta addig ne.
2010. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átmeneti hangulat ingadozása mindenkinek van. Mikor én megterveztem az egész karos tetkómat nah annál főtt a fejem rendesen h megkell mostmár tanulnom 1üt élni vele.

Pár hónap alatt hozzászoktam h nincs már természetes bőröm "ott" de miután felkerült kiteljesedettnek éreztem magam.


H a kérdésedre válaszoljak.: kozmetikus ritka esetekben is csak szemöldök tetkót vállal. 1 ien tetkónál szalonba kell menni ha jót akarsz magadnak.

Színessel szebb lenne a fecskepár 1üt. a gránát pedig piros mert ugye "szív" a gyutacs pedig fekete lehetne

[link]

18/F

2010. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ... hát nem tudom,úgy vagyok vele h. a színes szép de idővel kifakul és akkor rosszabb mint ha a fekete halványulna el
2010. szept. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!