Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről az új...

Mi a véleményetek erről az új boltról? Azt hiszem valami clair's a neve.

Figyelt kérdés
Egyszer voltam ott,de nem nagyon volt időm körülnézni.Mi a véleményetek a boltról?
2011. dec. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon jóó :D
2011. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Claire's? Ilyen kiegészítők, karperec, nyaklánc, gyűrű, bizsuk, kalapok, sálak stb a felhozatal, tini márkák Spongyabob, Hannah Montana ilyesmik vannak még, végülis minden korosztály számára. Jó holmik vannak, de szerintem iszonyat drága. Nézelődni jó, de vásárolni nem vásárolnék ott.
2011. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja, hogy nagyon jó. :) Láttam ott egy iszonyat jó körömlakkot,de 1000 ft volt :oo. majd elákultam,de karácsonyra kaptam 6000 ft értékben vásárlási utalványt az árkádba és ezt mind ott fogom elkölteni:P Holnap megyek, már alig várom :)
2011. dec. 26. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Immádooom, és utálom h az én városomban nincs :(( De bar.omi drága :(( de nagyon jó cuccok vannak :)
2011. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most érkeztem meg a shoppingolásbol,vettem egy csomó jó cuccot a clair'sba(: egyszerűen imádom:)
2011. dec. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!