Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Swarovski medál beolvasztása?

Swarovski medál beolvasztása?

Figyelt kérdés
Van egy swarovski medálom, 3 éve kaptam páromtól. Szinte az összes kő kiesett belőle, de a garancia már lejárt, így nem cserélik, javítása 8ezerbe kerülne. Gondoltam beolvasztatom és csináltatok belőle egy másik medált, akár kövek nélkül is. Ékszerboltban megcsinálják?
2012. jan. 1. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ti egyáltalán nem olvastátok mit írtam? Miért lenne többszöröse??? Igenis lehet 8000-ért, sőt 4000-ért is kapni swarovski ékszert. Egyesek teljesen sötétek. Mint már mondtam ez a swarovski elnevezés a kristály CSISZOLÁSÁRA utal... Lehet az aranyba, ezüstbe és bizsuba foglalva. -.- ÉRTITEK????

Amúgy ékszerbecsüs, ÉKSZERÉSZ és kőfoglaló vagyok, szóval jobban tudom.


Olvastuk kedves válaszoló és elég erős fogalomzavarban szenvedsz. Vannak ugyanis Sw. elemekkel készített ékszerek és vannak azok az original Sw ékszerek, amit kizárólag márkaboltban árusítanak és benne van a hattyújel. Ezek az IGAZI Sw. ékszerek. Ha pedig a kérdezőnek nemesfém a medálja, akkor az nem Sw, hanem csak Sw. elemmel készített sima medál. Mert mint már írtam, az eredeti Sw. ékszer nem nemesfémből készül, hanem ródiummal bevont fémötvözetből (a fülbevalók bedugós része pedig titánból. Tudom, mert több IGAZI Sw ékszerem van meg olyanok is, amikben csak simán Sw. kő van. Üdv.

2012. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ti vagytok nagyon eltévedve. Mi is árulunk swarovski kristályokkal készült ékszereket, magyarul az is swarovski ékszer! Sajnálom, hogy ezt nem tudjátok megemészteni. Vitát lezártam.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És azok a kristályok nem hamisítványok, mielőtt valaki ebbe is bele kötne.
2012. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a helyedben vennék egy másik hasonlót, ha nem is ugyanolyat.
2012. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát ti vagytok nagyon eltévedve. Mi is árulunk swarovski kristályokkal készült ékszereket, magyarul az is swarovski ékszer! Sajnálom, hogy ezt nem tudjátok megemészteni. Vitát lezártam.



Fogd már fel, hogy az számít eredeti Sw. ékszernek, amiben benne van a hattyújel és Sw. MÁRKABOLTBAN árulnak. A többi csak Sw. elemmel készített ékszer. Ilyenből mindenkinek van egy rahedli.

2012. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsónak van igaza!


Amit ti árultok, azok Swarovski ELEMEKKEL KÉSZÜLT ékszerek, nem Swarovski ékszerek! Az utóbbi ára körülbelül a háromszorosa minimum annak, amit csak Swarovski elemekkel készítenek, mert gondolom nem kell megmagyaráznom még egyszer, hogy ez egy MÁRKA, SZÉRIÁKKAL?

Csak az számít Swarovski ékszernek, amiben ott az a nyomorult hattyú.

Egy gagyi ezüstmedál telenyomva kövekkel nem Swarovski, a nyomába sem ér. Valószínűleg ezért is potyogott ki belőle 18 kő...

2012. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként az nekem is nonszensz, hogy 3 év alatt az összes kő kipotyog belőle. Nekem van több igazi Sw. ékszerem is, az egyik láncom medáljából esett ki egyetlen kő egyszer, de az is azért, mert nem vettem komolyan az óvását és előfordult, hogy benne fürödtem. Akkor kicserélték nekem a full nyakláncot, mert még érvényben volt az 2 éves gari, és amióta megvan az új, tökéletes állapotban van már évek óta. Sw. elemmel készült cuccaim is vannak, azokból nekem is kipotyogtak a kövek egytől-egyig egy idő után.
2012. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem azért potyogott ki belőle, mert hamis, hanem mert vízben is használtam. Nem vettem ki strandon, esti fürdéseknél, és a heti 3 úszásnál sem.

És BENNE VAN A HATTYÚ!!

Több választ nem kérek, úgy látom elég sok a....

2012. jan. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!