Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vélemény? Mennyit kérjek el...

Vélemény? Mennyit kérjek el érte? Mi az ideális ár? Annak ellenére hogy fiatal vagyok, sminkeltetnél velem?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, már több mint 3hónapja tanulok sminkesnek, túl vagyok portfólió fotózásokon, ahol a munkáinkat reklámozhatjuk:) Tudom fiatal vagyok, de igényesen, kreatívan dolgozom.

Most érzem azt magamban, hogy készen állok arra hogy keressek egy kis pénzt, ha van rá igény. Van egy ismerősöm aki ruhákat készit, esküvőre stb. Vele fogok együtt melózni mint sminkes, és még leszünk páran a csapatban, körmös, dekorációs stb:) Nyugtát tehát tudok adni:)


Sok helyen próbáltam nézelődni, hogy ki mennyit kér el 1-1 sminkért, a lényeg hogy alaphangon 5-6-7ezreket elkérnek 1 alkalmi, szalagavatós sminkért, sok helyen akár 10ezret is 1 menyasszonyi sminkért.

Én tanuló vagyok, ennek ellenére igényesen szépen dolgozom, márkás cuccokkal. Szeretném elkérni az anyagárat és a munkám árát is, de nem akarok a fellegekbe lépni mint sokan, tisztában vagyok azzal hogy még lent vagyok a létrán:)


Az alábbiakra kéne 1 árazás:

-menyasszonyi smink

-szalagavatós smink

-alkalmi

-ballagási

-férfi smink (Púderezés pl fotózásra)

-nappali smink



Köszönöm a segitséget


2012. jan. 15. 18:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
én vidéken sminkeltettem utoljára, de a csaj profi sminkmester, sosem voltam még ilyen ügyes ember kezei közt :) 4000Ft a szalagavatós sminkért, benne volt a szemöldökszedés is.
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!