Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha 16 mm-s fültágítóm van és...

Ha 16 mm-s fültágítóm van és most 10mm-sre vissza akarom kicsinyíteni összenő? Mármint h megy annyit össze a fülem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

..et elszúrtad...

ez ellen már nem tehetsz semmit sajnos :(

2009. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Szivacs az már úgy marad ha csak nem varratod össze!

Nem gondolkodtál mielőtt megcsináltattad?

2009. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pry ***** válasza:
67%
Szia! Szerintem pedig simán visszamehetsz, 12-ig biztos de lehet h 10-ig is. Csináld úgy, h néhány napra teljesen kiveszed. Nekem már akkor is összeszűkül, ha csak estére nem teszem be. Persze ez fülfüggő, de egy próbát megér.
2009. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. Teljesen nem, de lényegesen össze tud szűkülni a füled, szedd ki a tágítót és jó pár napig ne tegyél bele lehetőleg semmit. Ha be van gyulladva, nagyon gyorsan összébb megy egyébként.
2009. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hát teljesen semmiképp sem akarom. csak 10ig.:D
2009. máj. 27. 23:03
 6/8 anonim válasza:
Egy kis biztatás =) mindenkinek máshogy reagál a szervezete az ilyen cuccokra de az egyik lány ismerősöm 22ig kitágította a fülét... mondanom sem kell h nekem is van és imádom de egy lánynak 22 már ronda szerintem is.... lényeg h kivette és egészen 5ösig visszament neki... mára persze megint ilyen 15-16osra kitágította de csinálhatta az egészet előröl.. szval sztem simán visszamegy neked is =)
2010. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vágd meg kicsit. akkor összehúzósik:)
2010. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
össze tud húzódni, bár nem mindenkinél .. nekem 20ról tágult vissza 13ra... ott megálltam és beleraktam e régit :)
2011. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!