Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sminkelhetem...

Emotion*-* kérdése:

Szerintetek sminkelhetem magamat 13 évesen?

Figyelt kérdés
Igazából csak annyi,hogy kihúzom a szememet fekete szemceruzával,meg néha használok szempillaspirált is(nem a szemem kihúzásához:DD).Szerintetek nemkéne még 13 évesen "sminkelnem" magamat?
2012. jan. 24. 18:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!^^(Én is 13 éve lány vagyok!)

Hát, én suli partykra és bálokra szoktam sminkelni magam és a barátnőimet..:D(pl. most majd farsangi bálra)

Akkor jöhet: nagyon vékonyan alapozó,szemhéjfesték(amire éppen szükség van;szemhéjpúder,szemceruza,tus), szempillaspirál, rúzs/szájfény(pl.halloween-kor vámpírok voltunk barátnőmmel és vörös-piros rúzs kellett,De ez ritkább..:D),esetleg korrektor, púder ésarcpirosító.. Kb. ennyi a "bulikra"..:)

Hát, hétköznapokra nem szoktam magam sminkelni..

De most akarok majd venni egy essence korrektort, mert nagyon-nagyon karikásak a szemeim(családi örökség és eddig azért nem kellett "javítás", mert szemüvegesvagyok és úgy, ahogy eltakarja)egy átlátszó/áttetsző szempilla sprirált és egy újfajta ajakbalzsamot(nagyon aranyos kiszerelésben van és állítólag nagyon jó is) ezeket is az essence termékei közül..:) Nagyon jó áron voltak, gondoltam, egy próbát megér.:D Ja és max. mint már írtam, ajakbalzsamot, vagy szájényt ajánlok még..(:

2012. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bocsi, a helyesírási hibákért és, hogy regény írtam..:)

(Az előző voltam..)^^

2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!