Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolában sminkelhetem...

Középiskolában sminkelhetem magam?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány éves kortól sminkelheti magát egy lány?
2011. dec. 24. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Igen, bár nekem személy szerint jobban tetszik, ha nem teszi. Tudom, hogy leginkább maguknak csinálják, de néha tényleg látok olyat, hogy azt gondolom, hogy "milyen szép lány, de miééért rontja el magát ilyenekkel?".


18/F

2011. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Igen,én is sminkelem magam amióta gimis lettem.15-16éves kortól már "szabad",szerintem.


Tudom,nem ide kapcsolódik,de Boldog karácsonyt! :)

16/L

2011. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen sminkelheted.Olyan is van akin már 10 évesen fél kg van.
2011. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Középiskolában, még szép!! Én általános iskola 5. osztálya óta sminkelem magam, és műkörmöm is azóta van! Nyilván most sokan jönnek az árt a bőrnek, nem kell sminkelni magunkat dumával, de szerintem nem így van. Igenis egy lány/nő sminkeljen és legyen mindig nőies és szép. Nagyon sokat tud dobni egy smink, köröm, haj. Nekem soha egy pattanás nem volt az arcomon, semmi baja a bőrömnek,smink nélkül is szép vagyok,de szerintem egy igényes nő mindig sminkben van.:)
2011. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) és Boldog Karácsonyt nektek:)
2011. dec. 26. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Boldog Karit Neked is!:)
2011. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis közép iskolától keztem magam sminkelni

elötte álltalánosba tablófotózáson meg ballagáson voltam kisminkelve mert amúgy tilos volt

de igazából utána nyáron keztem el elballagtam és sminkeltem már kicsit magam, mert már volt hogy kisminkeltem magam pl hétvégén de ez már 8dikba volt

2011. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!