Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miben tároljátok otthon a...

Miben tároljátok otthon a sminkszereket? Hogyan rendszerezitek?

Figyelt kérdés
Rendbe akarom tenni cuccaimat, de nem tudom mibe tároljam őket, ami praktikus is meg olcsó is.
2009. máj. 29. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is cipősdobozban tartom a sminkcuccaimat: ) Meg anyutól kaptam egy olyan műanyag evőeszköz tartót, ott vannak a szempillaspirálok, szájfények, szemcerkák, a rúzsok cipősdobozban, a körömlakkok szintén, a szemhéjpúder pedig egy régi kerek sütis fém dobozban :)
2009. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

:))

Köszönöm nektek ezt a kérdést és a válaszokat! Komolyan, örülök, hogy itt lehetek :DD Ez a kedvenc témám :D

Annyi jó ötletet olvastam most fagyisdoboz, cipősdoboz stb. :) Én tiszta sminkb.zi vagyok, minden pénzem erre költöm.


Azt hittem csak nekem van fiókban! :D

De nekem a szekrénysor fiókjait kellett használnom, amiben eddig a ruhák, fehérneműk voltak.

Ez 2 hatalmas nagy fiók. De tényleg nagy, kihúzni is nehéz.

Ezekbe teszem a szemhéjpúdereket ilyesmiket, hogy átlátható legyen és tudjak válogatni.

Van egy üvegszekrényem a szekrénysorban, ebbe a parfümöket rakom.

A fürdőszobában van egy hatalmas polcos szekrény, ott vannak tusfürdők, samponok, arckrémek ilyesmik.

A szobámban meghagytam a régi íróasztalomat, amiben vannak polcok is. Ebbe pakolok olyanokat, amik még bontatlanok (samponok, testápolók stb) és epilátor, borotvák.

Jut eszembe, van egy nagy szekrényem, aminek ha lenyitom az ajtaját belül van sok körömlakk, de ez is olyan 1 méter hosszúságú.

Visszatérve, az íróasztal tetején van a "fésülködő asztal" ott egy nagy tükör és sok hajlakk meg szempillaspirál, hajpántok stb. Ja és a kedvencem, kozmetikai kendő, amit mindig húzgálok ki a dobozból ész nélkül. ;)

A szoba egyik sarkában meg van még egy rész ahol pár cipős dobozban vannak a fülbevalók, hajpántok, csattok stb. ékszerek.

Az ágyam mellett is van most pár doboz, amibe testápolók, csillámos cuccok vannak.

Nem tudom mit hagytam ki... amúgy a gyakran használt fülbevalókat én a ventilátorra akasztom, a nyakláncokat pedig az ablak vagy ajtókilincsre. :D

Van még rengeteg sminkes bőröndöm és táskám is. Ja meg arcradírok egy dm-es szatyorban, amiket régen vettem de még nem pakoltam ki :D mindig csörög itt nekem a nejlonszatyor, amikor alszok is és emelem a takarót a levegő megmozdítja és frászt kapok :D

Ó, tudom mit hagytam ki! Itt van egy szék, ide szoktam felrakni a lábam :D erre van felakasztva vagy 8 szatyor amikben mindenféle van. Sokszor megveszem és nem is pakolom ki csak így hagyom. Így jobban emlékszem, mi hol van.



Így visszaolvasva szerintem engem nem ártana, ha látna orvos... :D


És most akkor ezek után merjem azt mondani, hogy én egy komoly gondolkodású személy vagyok, akinek nem csak a külső a fontos, és nagyon érdekli az emberek személyisége... hát nem tudom, mennyire hat hitelesen az előbbi kirohanásom után :)

2009. máj. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!