Szerintetek jo ötlet?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a szülinapom és szeretnék nagyon jól kinézni tudnivaló én nem az a csaj vagyok aki sokat sminkel vagy kihivóan öltözködik de azért most szeretnem ha azt mondanák naa ez igeeen:> szerintetek milyen siminket és hajat csináljak???(akar a ruhat is megirhatjatok milyen ruhadarab lenne a legelonyosebb:D)
2012. jan. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
hehe nekem csütörtökön lesz a szülinapom:) Én is kíváncsi vagyok a válaszokra!
2012. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D csak sajnos nem irnak:))
2012. jan. 10. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyszerű a nagyszerű..amugy meg olyant kérdezzetek aki ismer, hogy mi állna jól nektek. Ha így szülinap alkalmából mindent beleadtok akkor túlzás lesz ha máskor nem sminkeltek vagy nem öltözködtök kihivóan.
2012. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg vasárnap lesz a szülinapom!:) Úgyhogy én is követem majd a válaszokat!
2012. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Göndörítsd be a hajad és fekete szemhéjtussal csinálj cicás szemeket! ;)
2012. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valami csinosabb-elgánsabb ,nem mindanpokra való magassarkú , szoknya harisnyával, vagy vékonyabb farmer nadrág ,ha jó az alakod cicanadrág is mehet. Nagyobb kivágású poló (ami nem olyan gyakran volt rajtad), Egyszerü és szép ékszer ( ha nincs akkor bizsú is megteszi) A sminket ne vidd tulzásba, esetleg spirál, szemceruza és egy kis szint a szemhéjadra. Ha egyenes hajad van begöndöritve ( nem muszáj kicsi fürtöket elég hullámosra) vagy ha hullámos/göndör hajad van akkor egyenesre kivasalva. Mindenesetre olyan ruhákat vegyél fel ami kényelmes , nem azt mondom hogy tréning nadrágba. Csak hogy ne érezd minden percben azt hogy " áá fáj a lábam már lépni se tudok, minek kellett nekem ezt felvennem"

És bóldog szülinapot mind a hármatoknak! ( Csütörtöki,pénteki és vasárnapinak )

2012. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm... Milyen színű a hajad, szemed, bőröd milyen alakod van ?

Hány éves leszel ?? :)

2012. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! köszönöm:)
2012. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem ez a frizura gyönyörű:)

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!