Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani barackszínű...

Tudnátok ajánlani barackszínű pirosítót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg drogériás legyen :).
2012. febr. 2. 22:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más színű a bőre, ezért picit máshogy hat mindenkin.

Nem tudom mennyit szánsz rá, de van az Alverdének is (a Mademoiselle kollekcióban) barackos árnyalat, a sima pirosítóiban én (talán) nem láttam(csak mert én is most nézelődtem ilyen árnyalatokat keresgélve), én az Astor nyomott mintás tetejű pirosítói közt találtam egy nagyon szép barackosat(ezt is csak néztem egyenlőre, úgyhogy nem tudok számot, vagy nevet írni hozzá), az nagyon szépnek tűnt(itt egy link róla: [link] )én Manhattanba nem találtam barackosat, meg úgy ámblokk erre a 2-re emléxem, hogy tipikus barack színe volt.

2012. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Az ár annyira nem számít, régóta keresek ilyen színűt, de valahogy még sosem láttam olyat, ami tetszene. Alverdét nem néztem még, majd megnézem :). Astortól van pirosítóm, csak az rózsaszínes, de megnézem azt is :).

2012. febr. 3. 21:44
 3/31 A kérdező kommentje:
Megnéztem őket most neten, az Alverdés nagyon tetszik. Szerinted lehet még kapni?
2012. febr. 3. 21:52
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok van-e, (én vidéki vagyok) én tegnap nézegettem őket, és itt még volt.
2012. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Most utána néztem, a sima Puderouge pirosítóiból van Apricot árnyalat, csak azokkal egy bökkenő van, hogy bontás után fél év a szav.idejük..:( A Mademoiselle kollekcióé pedig 1 év..
2012. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szóval ez ilyen "készlet erejéig" kollekció :). Budapesti vagyok, kedden tudok elmenni, megnézem :).
2012. febr. 3. 22:18
 7/31 anonim ***** válasza:
*Puderrouge
2012. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Óó...:(. Pedig egy pirosítót szerintem nem lehet fél alatt elhasználni.. De mindenképp elmegyek és megnézem.
2012. febr. 3. 22:21
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet, de hát natúrkozmetikum, úgyhogy gondolom azért. Bár fura, mert a Mademoiselle pirosító kisebb mégis annak több a szav.ideje, a nagyobbnak meg kevesebb. Szerintem még egyébként mindenhol kellene lennie, mert asszem olyan 2 hónapja dobhatták piacra, én is úgy dec. elején vettem, előtte nem láttam, úgyhogy szerintem azért még simán kéne lennie mindenhol.
2012. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy lesz még, ezen az oldalon( [link] ) láttam most, és tetszik nagyon :).
2012. febr. 3. 22:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!