Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani barackszínű...

Tudnátok ajánlani barackszínű pirosítót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg drogériás legyen :).
2012. febr. 2. 22:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Jaj. Na most beégtem..

Nos, nekem Péche árnyalat van meg ezekből, és én azt hittem, hogy a sötétebbiket hoztam el anno.. Az jó, mert akkor ugyanazt néztem ki, mint ami már van... basszus ezek a drogériás fények!!!..

Ha azt mondom elég ennyi, akkor érted mire célzok, ugye??


Mármint ha lenne barack színű pirosítóm, akkor nem keresgéltem volna tegnap...

2012. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Hah, az szép..A képen is egész barackszínűnek látszott. Akkor ez lesz az, amit nem veszek meg...

Lassan már egy éve keresek ilyen pirosítót, és idáig vagy nem találtam normális árnyalatot, vagy pár óra múlva már nyoma sem volt.

2012. febr. 3. 23:06
 13/31 anonim ***** válasza:

Hát én is állandóan azt keresgélek, de ha ez vigasztal, akkor az Astor-os az tuti barack színű volt, mert ezt a 2-t próbáltam egymás mellé, és az Astoré tényleg tagadhatatlanul(nem csak beütés szerűen)volt "sárgás barack színű barack"!

Egyébként ennek az Alverdés pirosítónak nagyon finom természetes színe van, tényleg az, csak nem szó szerint barack, hanem olyasmi beütésű... és sötétebb mint azon a képen, amit linkeltél..(pedig nem vagyok egy falfehér típus..)

2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a Sunkissed Gold 005-ös árnyalatára gondolsz? :)

2012. febr. 3. 23:22
 15/31 anonim ***** válasza:

Talán...?, de ha gondolod, holnap úgyis mennem kell és akkor megnézem, és beazonosítom, hogy az-e.. no meg a kezemen levő maszatot természetes fényben is tudom csekkolni, hogy olyan-e...

De szerintem az lesz az!

2012. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ha gondolod, nézd meg :). Bár valószínűleg az, hiszen ez hasonlít rá a legjobban.
2012. febr. 3. 23:30
 17/31 anonim ***** válasza:

Helló!:) Nem jutottam el... 'Hótorlasz' volt mindenhol..:) Úgyhogy akkor csak tippelem, hogy az lesz az, bár egyébként beugrott-ahogy tegnap szó volt róla-hogy talán az 5-ös volt, emléxem, hogy hasonlítgattam a többivel, és mindig az 5-ösbe nyúlkáltam.

De szerintem ha megnézed őket, látni fogod!:)


Az egyetlen probléma az hogy tök idétlenül néz ki, ahogy az ember a természetes fényre rohangál a maszatokkal a kezén...:) :)

2012. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, aranyos vagy hogy szóltál :).

Igen, a hó..remélem azért kedden eljutok :).

2012. febr. 4. 21:13
 19/31 anonim ***** válasza:

Na most eljutottam, de nem az a neve, 5-ös, de asszem Juicy Peach a neve.

Megnéztem az Alverde Puderrouge pirosítókat is, abban asszem sima Apricot(de szerintem kicsit rózsaszínes beütésű az is), a Manhattannak is Apricot elnevezésűje van, de szerintem az kicsit sötétebb-teszteni nem tudtam, mert nem volt teszter.

Az Alverdéhez még annyit, hogy múltkor vettem egy ilyen fél éves szavatosságú pirosítót, és azt kell mondjam, hogy ezt a pirosítót tényleg el lehet használni fél év alatt.Nagyon pigmentált, picit porzik, és szerintem heti 1-2 használattal is simán elhasználódhat fél év alatt.


Voltál? Találtál valamilyet?

2012. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Igen, voltam én is.

Néztem én is az Alverdét, nem tudom, annyira nem győzött meg :/. A Manhattan-ugyanaz az árnyalat amit írtál-egész jónak tűnt. Néztem még a Max Factort, de valahogy a barackosabb árnyalatok is rózsaszínesnek látszottak.

Astort nem tudtam nézni, mert DM-ben voltam, és itt Astort a Rossmannban árusítanak :).

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem :D.

Pénteken még valószínűleg beugrok(lehet, hogy a Rossmannba is).

Neked melyik tetszett a legjobban?

2012. febr. 7. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!