Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani barackszínű...

Tudnátok ajánlani barackszínű pirosítót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg drogériás legyen :).
2012. febr. 2. 22:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A Max Factor-ok tényleg nagyon rózsaszínesek, meg fuxiások, én azokat kerülöm is..-már ha nem olyat keresek..:))

Nekem az Astor, az a Juicy Peach van a talonban a barackszínű pirosítók közül; merhogy a Manhattanét nem is tudtam kipróbálni, lehet ám, hogy tök jó színű,-várok még, hátha lesz vmikor teszter is hozzájuk- de én asszem beleszerettm az Astoré-ba.:) Hozzáteszem, rendes fényen még mindig nem tudtam megnézni, azért is halogatom egy szép verőfényes szombat délelőttre a vásárlást...:)

2012. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

:)

Na majd megnézem az Astor-osat :).

És utána beszámolok :).

2012. febr. 8. 20:40
 23/31 anonim ***** válasza:
Sikerült valamilyet találnod?
2012. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt időm elmenni, az egész péntekem egy rohanás volt. A jövő héten viszont mindenképp megyek a Rossmannba, a Max Factor termékekre 25%-os akció van, a púderem pedig MF :). És akkor egyúttal megnézem az Astor-os pirosítót, amit mondtál :).
2012. febr. 11. 19:04
 25/31 A kérdező kommentje:

Ma elmentem DM-be és Rossmannba is :).

Végig néztem a kínálatot, a Manhattannak az az Apricot(vagy mi volt) árnyalata egyáltalán nem volt barackos. Néztem az Alverdét is, de ott sem találtam jót. Az Astoros volt még tényleg a legjobb, így megvettem, de még nem használtam :). Olyan kár, hogy barackos pirosítóból ilyen kevés a választék :/.

2012. febr. 17. 19:21
 26/31 anonim ***** válasza:
Na tényleg? És milyen árnyalatot találtál? Azt a sunkissed gold-ot, vagy találtál juicy peach-et?
2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Juicy Peach, a Sunkissed Gold nem is volt :).

Most kipróbáltam minden alap nélkül, nekem tetszik, ilyesmit kerestem :). Majd hétfőn-hétköznaponként szoktam rendszeresen sminkelni-kipróbálom alapozó fölé, úgy biztos még szebben mutat :).

Amúgy még egyszer sem köszöntem meg, de nagyon szépen köszönöm a sok segítséged, hogy meg is beszélhettem veled, hogy miket láttam!:)

2012. febr. 18. 11:08
 28/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:) Örülök, hogy találtál, remélem tényleg jó lesz alapozón is!:) Én megnéztem az összetevőit, az is tök jó!:)
2012. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Akkor pláne jó, szerintem megérte :).

Ha Te is vettél valamilyet, majd írd meg, hogy milyen :).

2012. febr. 19. 11:48
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Na végre én is megvettem(közbe hajszín változtatás volt, úgyhogy azért hanyagoltam..) és nekem is nagyon tetszik!:)

Még csak ma volt rajtam, de én elégedett vagyok. Szerencsére nem túl harsány, szerintem szeretni fogom.

Meg még vettem egy skin match barnás pirosítót is, azt még nem használtam, de az is jónak néz ki.


Neked hogy vált be a pirosító??:)

2012. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!