Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen megjegyzéseket várhatok...

Milyen megjegyzéseket várhatok az emberektől ha tragusom lesz?!

Figyelt kérdés

[link]

(piros kör amit szeretnék, a többi már megvan)


barátnőim azt mondják van már elég lyuk a fülemben, de nekem nagyon tetszik a tragus!. (piros kör)

anyum se engedi, de nem nagyon érdekel, nekem fog fájni!



2012. febr. 3. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jajj te kis tökmag.. Nem láttál még ilyet senkinél.. Tudod miért? :D Mert picike vagy még.. Nekem pl kettő is van, és van még kb 3 ismerősöm is, akinek van.


Ez semmi extra, nem leszel tőle menőbb, nyugodtan csináltasd meg, észre se fogják venni, a tragus nem menőzésre van.. ( tudom, majd írod hogy neked sem arra kell.. persze:) ). Nem tűnik fel kb senkinek, hogy ott van.


De eléggé fájdalmas, sokat kell vele törődni.. Nem hiszem hogy kéne neked ilyen. Majd pár év múlva, ha még emlékszel egyáltalán arra, hogy mi is ez.. Így lennél felelősségteljes. Én is megvártam a 18-at, és annyira jól esik, hogy már megvan mindkettő...Te meg még csak lázadsz. Így nem túl értékes.

2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

kisvárosban jóhogy nem látom nap mint nap...

senkinek csak nekem :)

már 14 évesen is akartam csak akkor még nem volt hozzá bátorságom de most már van,

addig nem tudod várni!!!!. nekem most kell!!!

lehet hogy így lázadok, de jobb mintha minden hétvégén hullarészegen esnék ki valamelyik kocsmából, vagy minden héten más pasim lenne,...

2012. febr. 4. 20:49
 13/15 anonim válasza:

nekem is nagyon tetszik a tragus,most szurattam:) de már túl sok lenne akkor a füledben...vegyél ki párat, ( maradjon a fenti porc,meg a sima fülcimpa) és akkor szurasd mellé.. vagy ne csináltasd meg;)


amugy a tragusról: 14 éves vagyok,március 14-én szurattam a Westendben, 4ezer forint volt...akkor nem fájt,mert kaptam érzéstelenítőt,fertőtlenítettek is alaposan,szóval jó hely ez a westend.:) b 2 perc alatt kész volt meg minden,mikor kijöttem,akkor kezdett el fájni,kb aznap végig fájt,de nem nagyon...:) alvásnál nyilván zavart... most van 19-e és már nem fáj,csak viszket.picit bevolt dagadva,de nem látszott,csak ha nagyon néztem...:D


csináltasd meg,megéri!!:) (csak mindenképp igényes helyen,mert elég csúnya dolgok lehetnek elmaradó higiénia,megfelelőtlen tájékoztatás mellett:) )

2012. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
mikor én csináltattam nagyon megosztotta az környezetem véleményét. de én ennek így mégjobban örülök :)
2012. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nah, téged azért szólnak le, mert kicsi vagy, engem azért, mert 25 évesen "hülyülök" meg. :D


Tök mindegy, aki be akar szólni talál rá indokot. ne törődj vele.


Én 20 évesen akartam a fülembe az eredeti lyuk mellé még 2-2-t. De gondoltam várok még, hátha meggondolom magam.

Aztán egészségi problémáim voltam, nem akartam azért berakatni az ékszert, hogy aztán ki kelljen venni a kórházban.

Megint eszembe jutott idén januárban, hogy mi lenne ha.

Gondoltam várok pár hónapot, hátha csak egy hülye fellángolás. Azért ez nem olyan, hogy megveszek egy piros cipőt, mert hirtelen az tetszik, aztán egy hónap múlva elajándékozom, mert mégsem az én színem.


Aztán mivel még mindig akartam, egy hónapja megcsináltattam mindkét oldalra a 2-2 fülbevalót, majd egy hete helix piercinget.


Amikor kijöttem a piercingestől csak röhögtem, hogy hogyan lehetek ilyen nagyon hülye, hát ez mégiscsak fáj. :P


De nem bántam meg, nagyon szeretem, ráadásul nekem úgy tűnik problémamentesen gyógyul. :)

Mondjuk vigyázok is rá, kezelgetem rendesen.


Egy tragus lesz a következő, még a héten, vagy jövő héten, ahogy időm lesz rá.


És hogy milyen megjegyzéseket várhatok?


A kolléganőim beszólnak, hogy ez a kamaszoknak való, vagy hogy öregszem és hülyülök, vagy nem tudom hova tenni a pénzem, vagy nem tudom még mit találnak ki.

A családtól majd megkapom hogy gyerekes vagyok.


De teszek rá, nekem tetszik és csak ez számít.


Később, ha már tudok majd ezen az oldalon aludni, akkor biztosan megcsináltatom ezeket a másik oldalra is.

2012. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!