Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kap folyamatosan rosszin...

Miért kap folyamatosan rosszindulatú megjegyzéseket az, aki márkás ruhákat hord?

Figyelt kérdés
Nem kihívó, hivalkodó ruhákról van szó, és nincs is rajtuk 10 cm-s márkajelzés. Csak jó minőségű, igényes, divatos ruhák amik nekem tetszenek és jól érzem magam bennük és ilyeneket a márkás üzletekben találok és nem minden héten ugyanazt a párat veszem fel. Ez miért baj az emberek 99%-ának?? Miért kell emiatt egy nap 20-szor beszólni? Ennyire irigyek lennének az emberek? Lehet ez ellen tenni valamit? Rosszul esik, hogy mindenhol ez alapján ítélnek meg. :( 18/L
2009. márc. 29. 17:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek irigyek egymásra. Ha látnak valamit máson, és tetszik az a dolog, de ők nem szerezhetik meg, akkor mindig megszólják az embert. És a márkás cuccokat általában az áraik miatt csak az elkényeztetett k*rvák tudják megkapni. Aki nem az, és márkás cuccai vannak, azt is k*rvának bélyegzik.


Szerintem.

16/F

2009. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mért hiszi mindenki azt, hogy ahhoz, hogy valaki márkás cuccokban járjon teli kell lenni pénzzel. Sokkal többet költenek ruhára azok, akik piacon vásárolnak vagy a kínai butikokban. Eleve szar minőségű cuccokat vesznek, amit fél év múlva dobhatnak el, míg a márkás cuccokat évekig hordjuk. Ezen kívül már vannak outletek, ahol ugyan annyiért kapom meg a kimenő márkás kollekciót mint a piaci ruhákat.

28/L

2009. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

1. vagyok

Csak üzenem kedve 2., hogy kínaiban, turkálóban, és egyéb nem márkaboltokban lehet kapni olcsóbban ugyanolyan minőségű árut, DE legtöbbször UGYANAZT az árut is lehet ott kapni jóval olcsóbban...

2009. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%

bocsi 3. hozzászóló, de S Olivert nem kapsz kínaiban,... ám fehérneműt én is ott veszek.

adidast meg a márkaboltban és tényleg hordom már 5 éve.

2009. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
az én köreimben nem vettem észre ilyen fokú irigységet. lehet, hoyg rossz helyen laksz.a márkás ruha nem jelent semmit, csak, hoyg valaki, sokat költ ruhára. ettől még lehet normális, de tök buta is ...és ez a fontos, hoyg milyen ember.aki úgy ítélkezik, hoyg nem is ismer, azzal ne törődj.
2009. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok

1. hozzászóló, nem vitatom turkálóban kilehet fogni jó cuccokat. De ne mondd már, hogy a kínai piacon Te megkapod azt a minőséget mint én a mákás ruháimmal. Nem vagyok divatmajom, nem ezért veszem a márkás termékeket, egyszerűen a minőségre megyek. És amiket veszek ruhákat hordom 5-10 évig, sőt van olyan kabátom is ami 15 éve megvan, de semmi baja. Mivel ennyi éven keresztül hordom a cuccaimat, így nem érdekel, hogy mikor megveszem épp nem a legújabb divatot követem.

2009. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
a másodiknak: nagy hülyeség amit írtál.. azok akik piacon vásárolnak miért költenének többet?? egy márkásabb poló áráért a kinaiban 4 polot is lehet venni.. vagy többet... és hülyeség h kevesebb ideig jók.. a nagy márkák is a kinaiaktól veszik a polokat csak rányomnak egy puma vagy akár milyen márkát... arra is az van irva h made is china.. nézd csak meg....
2009. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a legtöbb márkás terméket is kínaiak gyártják. De sokkal jobb az anyaguk, azért nem annyi a különbség, hogy rávasalnak egy matricát. Minden márkaboltban vannak szezon végi kiárusítások, ahol egy polót már megkapsz 2000 ft-ért, szerintem ez nem megfizethetetlen.
2009. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt nagyon egyszerűen megoldom: Turkálóban veszem a legmárkásabb cucokat...valahogy így nem szólnak meg...Pedíg némelyiken nálam 10 centis márkajelzés is van és újak is tehát nem kopott cuccok...a környezetemben pedíg vegyesen van aki gazdag és van akinek alig tellik ruhára...mégse szólnak meg...


Nem lehet hogy a viselkedés az oka? Marhadrágán veszed a marhamárkás cuccot ezért vigyázol rá esetleg egy kis hiszti valami folt miatt? Ilyesmi? Ha olcsón veszed nincs ilyesmi...Nem lehet hogy az a baj hogy hímestojásként vigyázol az extradrága ruhákra?

2009. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Ja és azt hozzátenném hogy a környezetemnek fogalma sincs róla hogy turkálóban vásárolom ezeket a márkás cipőket, ruhákat, kiegészítőket...Mégse vagyok leszólva...
2009. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!