Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti bátran viseltek...

Lányok, ti bátran viseltek sortot? Nem szoktak megjegyzéseket tenni rátok az utcán?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 19:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem viselek bátran mert hiába vagyok vékony de nem tetszenek a lábaim...túl fehérek, állandóan piros pöttyösek és csúnyának látom őket....
2011. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kínosan érzem magam benne, de csak azért, mert a jobb lábamon visszér van, és nagyon szégyellem...de amúgy boltba felveszem...
2011. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
vékonyabb vagyok mint az átlag...de már lesz@rom..bátran hordom,fő a kisugárzás:D
2011. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Rajtam még sose volt sort! :D Most elég izmosak a lábaim, mivel rengeteget sportoltam az utóbbi pár hónapban, mégsem merek sortot hordani.

Valahogy annyira "meztelennek" érezném magam benne... :P

2011. jún. 17. 19:52
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a sortot nagyon vékony vagyok és a lábaim is azok de nem az emberek vagy bárki miatt veszem fel hanem azért mert ugy nem sülök meg annyira a melegben :D folyamatosan kapom a megjegyzéseket az utcán ha sortba vagyok ha nem :D
2011. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát majd akkor kezdek ilyeneken aggódni, mikor csupa tökéletes ember lesz az utcán. xD Ha beszólnak, úgyis találok két másodperc alatt rajta is fogást. De nem szoktak beszólni. Maximum bókokat kaptam, persze nem mindet minősíthető stílusban. :D

Persze nem olyanban megyek, amiből a fél p*csám kivan, ápol és eltakar a szükséges részeken, a többi meg dögös, szóval minek is sutáskodnék? :P

2011. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rosszul érzem benne magam. Nagyon fehér vagyok, és nem is vagyok a legvékonyabb combba. Sokak szerint jól el, de nekem mindig olyan érzésem van h biztos kibeszélnek/kiröhögnek ha az van rajtam =/
2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*áll
2011. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hát a nagy melegben mást nem lehet hordani szóval én hordok..
2011. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
persze! nincsenek tökéletes lábaim, lehetnének hosszabbak, de nem érdekel, 30+ fokban mit vegyek fel, hosszúnadrágot?=D nanem.
2011. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!