Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak vagy nyelv piercing?

Ajak vagy nyelv piercing?

Figyelt kérdés
14/L szeretnék piercinget. szerintetek melyik a jobb? ajak vagy nyelv?
2012. febr. 8. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nyelv. nem látszik annyira, és ha megunod csak ki kell venned és pillanatok alatt begyógyul.
2012. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

készülj fel sok barom lesz aki egyböl ribancozni fog ne is törödj vele....


14 évesen eleve nem rakatnék, bár ha szülök megengedik.

a nyelv nagyon fájdalmas utána(hugomnak volt) szarrá dagad, alig tudsz beszélni utána meg enni mig be nem gyogyul.

ajak piercinget nem ajánlanék pl pöttyöt. a belsö talpa szétszedi a fogadat.meg az inyed.

nekem karika van középen az nem ér hozzá,ami oldalt van az szerintem szintén fogbánto.

de te tudod.

2012. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja bocs a bogyosra állpiercingre gondoltam. az nem ajak sorry XDD
2012. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem van oldalt ajakpiercingem, és nem ér hozzá a fogaimhoz, és az ínyemhez sem, szóval abszolút nem ártalmas.
2012. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem nagyon tud érdekelni, hogy mások mit gondolnak. Az a lényeg, hogy nekem tetszen. nem?
2012. febr. 8. 19:34
 6/15 anonim ***** válasza:
De
2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ha a szüleidre célzol,akkor nem egészen ugyanis felnöttkorodig általában ök engedélyeznek mindent. ennyi erövel 14 évesen elmehetnél mellnagyobbitásra meg agyontetováltathatnád magad mert neked ugy tetszik.

most nem ellened vagyok de ebböl rohadt nagy balhék szoktak lenni.

nálam is volt pedig 18 voltam.

most 25 vagyok és apám még mindig ki nem állhatja hogy rocker vagyok és piercingem van.

normál esetben 18 évesen azt csinálsz amit akarsz.

de a piercing még mindig jobb, az nem látszik ha kivetted.

amugy a tanárok se hiszem hogy engedélyeznék. bár én már nem tudom hoyg müködik ma a sulis rendszer.

mondhatopd hogy semónki véleménye nem érdekel de szeretném ezt hallani mikor majd az összes tanár rádszáll meg a szüleid meg a szomszéd néni. elég idegesitö tud lenni.

és most tényleg csak a következményeket irom ,nem vagyok ellened:)

2012. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
értem. sokan tudják hogy piercingem lesz. anya engedi is, apa meg még nem tud róla. a tanárok nem érdekelnek, úgy is most fogok sulit váltani.
2012. febr. 8. 22:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ajak már nem menő.. mindenkinek olyan van.
2012. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

kedves utolso pont az a baj hogy emberek azért vesznek fel dolgokat mert menő!

ahelyett hogy azért hordanák mert ettöl önmaguk.

ugyhogy kedves kérdezö azt hord ami tetszik ne azt amit elvár a naaaaagy divat...

2012. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!