Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömhöz segítség? Most...

Műkörömhöz segítség? Most próbálom ki először a műkörmöt (14 évesen) és segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy nagyon egyszerű 200 ft-os műkörmöt (24 db-osat) a boltban. Ez otthoni használatra van teljesen körömszínű, egyszerű és reszelővel is lehet formázni. Vettem hozzá egy ecsetes gyors műkörömragasztót. Rá van írva, hogyan kell vele felragasztani a körmöt....és ami a lényeg: rá van írva hogy acetonos körömlakklemosóval lejön. Vagyis ha le akarom majd szedni, bele kell mártanom az ujjaimat acetonba? És tényleg LE FOG JÖNNI??? eléggé aggódom, első műkörmöm lesz....
2009. jún. 3. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Ne, haragudj, de ez a sima ragasztós műköröm úgy fog lepattogzani a kezedről ahogy akar.

És egyáltalán minek neked 14 évesen műköröm?

Ha akarsz, akkor menj szalonba és csináltass porcelánt vagy zseléset.

2009. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szal könnyen lejön??

am. kedvesebbb és finomabb válaszra számítottam volna....

Am. meg azért, mert rágom és ez szebb lesz mint a lerágott köröm és még segít a leszokásban is!!

2009. jún. 3. 17:31
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon könnyen le fog jönni, ha akarod ha nem:S
2009. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
75%
Nem akarlak elkeseríteni,de mivel azt írod h ez az első műkörmöd, biztos vagyok benne h nem fogod tudni szakszerüen felrakni(tudom mert ez a szakmám) Ha rosszul teszed fel akkor a gombásodás veszélye is fenyegethet ami bizony nehezen visszafordítható dolog! Egyetértek az előttem szőlóval, menj el szakemberhez, (tudom h egy kamasznak nem olcsó)de megéri azt a pénzt, h később ne legyenek olyan problémáid a körmöddel amit nehéz lesz orvosolni.S nem utolsó sorban csak azt tudom még mondani ha Te rakod fel magadnak, akkor nem lesz olyan hatása mintha a saját volna,mert ahhoz némi tudás is kell h eltakard a müanyag körmöket.
2009. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is inkább menj el műkörmöshöz.Ő szakszerűen szépre megcsinálja(remélhetőleg:))Én is azért csináltattam mert vagy letöredezett a körmöm vagy lerágtam(ebben tényleg segített a műköröm,azóta nem rágom,nem piszkálom folyamatosan) DE jól gondold meg!Miután lejön a műköröm sokkal gyengébb lesz a körmöd!
2009. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Segítséget kér ehhez a műkörömhöz, saját maga akarja felrakni, csak tegye. (Ugyis le fog esni, pattogzani stb.)

Tehát. Felragasztod. Mikor megunod vagy már csúnya akkor belenyomod az ujjaidat egy kis acetonba, pár percig otthagyod, majd lejön. De egyépként le is tudod kapargatni..

2009. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak pár órára akarnám felrakni, azalatt ugysem gombásodhatna be...
2009. jún. 3. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszály ahoz aceton, az ilyen fajta körmökhöz: egyszerűen befeszíted : aláfeszítessz és lejön....

nem fog fájni mert ez nem olyan "komoly" ragasztó!!!

2009. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jaja rá volt írva hogy acetonnal lejön

elsőre direkt ilyet vettem.

2009. jún. 3. 18:52
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

régebben én is ilyet tettem fel sokszor amikor még nem volt "rendes" műkörmöm.

és télleg nem kell hozzá aceton,mert alányúlsz és lejön!

de csak egy pöttynyi ragasztót tegyél rá,mert ha telenyomod ragasztóval a leszedésnél nagyon fájni fog!

2009. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!