Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing probléma. Mit...

Nyelv piercing probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt volt nyelv pc-m. Imádtam... De sajnos éjjel kitekeredett és még jó, hogy felébredtem, mert így nem nyeltem le a hatalmas fém szárat.. Nagyon megijedtem és kiszedtem éjjelre, hogy nehogy lenyeljem, azzal a gondolattal, hogy majd reggel visszateszem... csakhogy reggelre már visszanőtt és nem tudtam visszatenni.. Most újra be szeretném szuratni mert nagyon hiányzik, de mit tehetnék az ellen h éjjel ne legyenek gondok vele?:s Volt már vkivel ilyesmi? Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :)
2012. febr. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
arra gondolsz, hogy ne essen tekeredjen le a golyó? hát szerintem akkor esténként ellenőrizd le, hogy rendesen rá van e csavarva. Nekem augusztus óta, de nem volt vele ilyen problémám. :)
2012. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már évek óta van,5-6 éve,és soha nem tekeredett le,kivéve ha töltött cukorkát eszek,és ráragad,és a szájpadlásomon akarom leszedni! Sőt,amikor kiveszem egy napra pucolni,akkor sem nől össze! Volt,hogy 5-6 napig nem volt bent,mert elfelejtettem vissza rakni! Szerintem ha az rendesen rá van tekerve,az nem jön le!
2012. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólokkal, igazából ha rendesen rá van tekerve, akkor az nem eshet le. A másik pedig, hogy lefekvés előtt ellenőrizd le.
2012. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én mindig leellenőriztem lefekvés előtt többször is, csak éjjelente csikorgatom a fogaimat, és lehet beakadt...ez ellen mit lehetne tenni?
2012. febr. 16. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szokj le a fogcsikorgatásról!
2012. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem,hogy ez a baj! :) Én iszonyatosan csikorgatom a fogaim,néha párom nem tud aludni tőlem,olyan szinten! :D Sőt,képzeld el,volt hogy anyuék felébredtek a másik szobában! :D Na az a durva! Szóval nem attól tekeredik le,mert sajna én is csikorgok! Attól max a fogad megy tönkre! :(

Könnyű azt mondani,hogy szokjon le a csikorgatásról! Ugyanis nem lehet! Max,ha valaki mindig felébreszti,akkor abba hagyja! Lehet kapni valami sínt,hasonló van a boxolóknak,és azzal kell aludni! Na hát én olyant nem akarok,nem is fogok! Inkább a csikor... :)

2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!