Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb körömerősítő körömlakk?

Legjobb körömerősítő körömlakk?

Figyelt kérdés

Nekem egyik sem válik be:( Vagy nagyon vékonyan kenődik fel rá, és szinte fel sem tűnik, vagy másnapra teljesen lejön az egész, vagy leválik egybe az egész mint a fólia.

Mondanátok nekem jó minőségi körömerősítő átlátszó körömlakkot? Akár linkkel együtt? Mennyiért veszitek és hol?

Nagyon köszi!



2012. febr. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az avonos bevállt. :)
2012. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én körmeim nagyon gyengék (voltak), mindig beszakadtak, de úgy, hogy vérzett is. Próbáltam mindent. Vitamin, körömerősítős kézkrém, körömápoló olaj, de igazából semmi. Novemberben vettem a Rossmannban Essence ultra strong körömerősítőt. Ránézésre, formára olyan, mint egy szempillaspirál, ezüst színű. Ha a tetejét leveszed, meg olyan, mint egy ceruza. Az van ráírva, hogy egyfolytában 3 hétig lehet használni, de 3 nap után 1 nap szünet kell. (napi 3-szor használtam). Én sem akartam elhinni, de azóta nem szakadt be körmöm, és mondom, már néhányszor olyan hosszú lett, hogy zavart. Az ára nem vészes, 900 Ft körül van, és még mindig van benne.


próbálok linket küldeni: [link]

2012. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a link nem jött be!:(

Engem is érdekelne egyébként...!:)

2012. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sima átlátszó Miss Sporty körömlakkot használok. Ha nem lakkozom a körmöm, mindig le kell vágnom, de ha lakkozom akármivel, akkor megnő egész hosszúra. A színtelen lakkot két rétegben viszem fel, akkor kibír 3 napot, utána lemosom és még aznap újralakkozom. A sok vizezés, házimunka miatt kell is valami lakk, mert felázik, kiszárad a körmöm.
2012. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. febr. 25. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! én ilyet használok:

[link]


Nekem bevált, rózsaszínnek látszik, de ha felkened átlátszó, én mondjuk 2 rétegben szoktam, de akkor is csak egy nagyon kicsit rózsaszínes-fehéres színe van, ami nekem nagyon tetszik.


most már egy hete van vele kifestve a körmöm, és kutya baja, pedig mosogatni is szoktam vele minden nap. csak ajánlani tudom.:) 19/L

2012. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!