Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez túlzás, vagy...

Szerintetek ez túlzás, vagy pont megfelelő 15 évesen?

Figyelt kérdés
Iskolába, vagy akárhova megyek, mindig van rajtam alapozó és szempillaspirál, néha szemceruza is. Nem durva kicsit, hogy ezek nélkül nem szívesen megyek ki sehova? Persze mikor-hogy. A hajam pedig mindig vasalom, mert csak úgy érzem jól magam. Az öltözködésem teljesen átlagos, farmer, póló, tornacipő. Mi a véleményetek erről?
2012. febr. 26. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Azt hogy átlagos sorozatgyártmány.
2012. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, miért lenne az? Az alapozót elhagyhatod, ha nem problémás a bőröd, de 15 évesen el tudom képzelni, hogy az. Úgyhogy nem gáz egyáltalán.
2012. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
nem túlzás
2012. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te a takargatós fajta vagy. Valamiért csak elfedve az igazi énedet tudsz utcára menni. Old meg a problémáid!
2012. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele.Ám az alapozót jó lenne hanyagolni,mert elég szépen eltekered a böröd idő nap elött.A hajad meg nagyon durva,h mindig vasalod??Probáld meg néha összekötni és nem vasalni.Egy ideig én is megszálottan vasaltam a hajam,de nagyon tönkretette és most már egyáltalán nem vasalom.:)
2012. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A smink oké, és az öltözködés is. Én is ilyen voltam, hogy vasaltam a hajam és mindig ki volt engedve, de ma már hullámosan hagyom és néha fel is kontyozom, így nem zavar annyira. Lehet neked sem ártana kipróbálni!(:

16/l

2012. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

a hajam csak nagyon ritkán szép, ha nincs kivasalva.(loknis göndör). ha nő 10 centit, akkor nem fogom tovább vasalni, csak ritkán.:)

2012. febr. 26. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
egyaltalan nm baj az ha 15 vgy es ha messz valahova akar suliba kifested magad vgy alapozot teszel en is 15 vagyok es en neha 8-10 cm sarku cipot huzok
2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!