Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom meg, hogy egy...

Honnan tudom meg, hogy egy parfüm, amit eredetinek hirdetnek, tényleg eredeti e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vásároltam egy parfümöt: ESCADA - Island Kiss. Az illatához meg a csomagolásához képest iszonyatosan drága. Itt van róla egy kép:


[link]


Igazság szerint az Escada nagy márka, de ez a parfüm se külsőre se másra nem nagy durranás! Azért volna olyan drága, mert a márkát fizettetik meg velünk, vagy ez csak egy hamisítvány, és az eredeti intenzívebb, tartósabb illetve igényesebb csomagolású??


2012. márc. 12. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sétálj el egy drogériába, és nézd meg, h ott is igy néz-e ki, van-e vmi különbség a te parfümöd csomagolása ill. az ottani parfüm csomagolása között. Keress olyan helyett, ahol ki lehet próbálni. HA hamis egyből megérzed a két illat közötti különbséget.

Am, ha jól tudom, akk tényleg ilyen az eredeti csomagolás.

2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és az,h mennyi ideig érződik, függ a bőröd tipusától is. Nekem pl vannak parfümök, amelyek illata fél óra múlva "elszáll", pedig drága, márkás parfümök, és vannak, amik 2 napig is fent maradnak.
2012. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!